📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

St Patrick's Athl. 2-0 Drogheda United: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 12 Haziran 2026 · Premier Division
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-0Maç sonucu
1-0İlk yarı
%64 – %36Topla oynama
1,3 – 1,1Gol beklentisi (xG)
5 – 3İsabetli şut
3🟨 0🟥Kartlar

12 Haziran 2026 tarihinde Richmond Park'de oynanan Premier Division 20. hafta maçında St Patrick's Athl. ile Drogheda United karşı karşıya geldi; maç 2-0 bitti ve St Patrick's Athl. kazandı. İlk yarı 1-0 tamamlandı; maçı L. Keating yönetti. St Patrick's Athl. 3-4-2-1 (Stephen Kenny), Drogheda United 5-3-2 (Kevin Doherty) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

St Patrick's Athl.Drogheda United0120'15'30'45'60'75'90'devre34' K. Leavy (St Patrick's Athl.)61' Z. Elbouzedi (St Patrick's Athl.)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

34. dakikada K. Leavy skoru 1-0 yaptı; bu golden sonra St Patrick's Athl. üstünlüğü bir daha kaybetmedi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada St Patrick's Athl. %64, Drogheda United %36 paya sahipti; şutlarda tablo 22-11, isabetli şutlarda 5-3, ceza sahası içinden 11-5 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,3 – 1,1: pozisyon kalitesine göre St Patrick's Athl. daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 12-5, faul 15-11; kaleci kurtarışları 3-3, ofsayt 2-1. St Patrick's Athl. 461 pas denedi (%86 isabet), Drogheda United 261 pas (%68 isabet); St Patrick's Athl. oyunu daha çok elinde tuttu.

St Patrick's Athl.Drogheda UnitedTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışSt Patrick's Athl. · Topla oynama: 64St Patrick's Athl. · Şut: 22St Patrick's Athl. · İsabetli şut: 5St Patrick's Athl. · Korner: 12St Patrick's Athl. · Pas isabeti: 86St Patrick's Athl. · Kurtarış: 3Drogheda United · Topla oynama: 36Drogheda United · Şut: 11Drogheda United · İsabetli şut: 3Drogheda United · Korner: 5Drogheda United · Pas isabeti: 68Drogheda United · Kurtarış: 3
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
St Patrick's Athl.Drogheda UnitedTopla oynama %St Patrick's Athl. · Topla oynama %: 64Drogheda United · Topla oynama %: 366436ŞutSt Patrick's Athl. · Şut: 22Drogheda United · Şut: 112211İsabetli şutSt Patrick's Athl. · İsabetli şut: 5Drogheda United · İsabetli şut: 353Ceza sahası içi şutSt Patrick's Athl. · Ceza sahası içi şut: 11Drogheda United · Ceza sahası içi şut: 5115Gol beklentisi (xG)St Patrick's Athl. · Gol beklentisi (xG): 1,3Drogheda United · Gol beklentisi (xG): 1,11,31,1KornerSt Patrick's Athl. · Korner: 12Drogheda United · Korner: 5125PasSt Patrick's Athl. · Pas: 461Drogheda United · Pas: 261461261Pas isabeti %St Patrick's Athl. · Pas isabeti %: 86Drogheda United · Pas isabeti %: 688668Kaleci kurtarışıSt Patrick's Athl. · Kaleci kurtarışı: 3Drogheda United · Kaleci kurtarışı: 333FaulSt Patrick's Athl. · Faul: 15Drogheda United · Faul: 111511OfsaytSt Patrick's Athl. · Ofsayt: 2Drogheda United · Ofsayt: 121
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 3 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (St Patrick's Athl. 5, Drogheda United 4); ilk hamle 37. dakikada Drogheda United tarafından geldi — devre arasından önce yapılan değişiklik, planın erken bozulduğunu gösterir.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.9 ile Kian Leavy (St Patrick's Athl.), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması St Patrick's Athl. için 7,7, Drogheda United için 6,5 — St Patrick's Athl. kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.6 ile Mark Doyle'a (Drogheda United) verildi.

St Patrick's Athl.Drogheda UnitedKian LeavyKian Leavy: 8.9 puan, 90 dk8.9Luke TurnerLuke Turner: 8.3 puan, 90 dk8.3Joe RedmondJoe Redmond: 8.2 puan, 90 dk8.2Danny RogersDanny Rogers: 7.9 puan, 90 dk7.9Zac ElbouzediZac Elbouzedi: 7.9 puan, 69 dk7.9Sean HoareSean Hoare: 7.7 puan, 90 dk7.7Conor KaneConor Kane: 7.7 puan, 53 dk7.7Jamie LennonJamie Lennon: 7.5 puan, 84 dk7.5Romal PalmerRomal Palmer: 7.5 puan, 79 dk7.5Conor KeeleyConor Keeley: 7.3 puan, 90 dk7.3Brandon KavanaghBrandon Kavanagh: 7.2 puan, 90 dk7.2James BrownJames Brown: 7.0 puan, 90 dk7.0
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
St Patrick's Athl.
Kian Leavy ⚽90'8.9Luke Turner 🅰️90'8.3Joe Redmond90'8.2Danny Rogers90'7.9Zac Elbouzedi ⚽69'7.9
Drogheda United
Conor Kane53'7.7Conor Keeley90'7.3Brandon Kavanagh90'7.2Edwin Agbaje90'6.6Kieran Cruise37'6.6

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 8 karşılaşmada St Patrick's Athl. 4, Drogheda United 0 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 1,9 gol atılmıştı. Bu sonuçla St Patrick's Athl. rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; gol sayısı rekabetin ortalamasına uygundu.

St Patrick's Athl. galibiyeti: 5 (%56)Beraberlik: 4 (%44)9maçSt Patrick's Athl. galibi…5%56Beraberlik4%44Drogheda United galibiyeti0%0
Son 9 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · St Patrick's Athl. · Drogheda United · 12.06.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç