📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Huracan 2-1 Racing Club: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 14 Eylül 2026 · Liga Profesional Argentina
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-1Maç sonucu
0-0İlk yarı
%40 – %60Topla oynama
21 – 15Şut
6 – 9İsabetli şut
4🟨 0🟥Kartlar

14 Eylül 2026 tarihinde Estadio Tomas Adolfo Duco'de oynanan Liga Profesional Argentina Clausura - 9 maçında Huracan ile Racing Club karşı karşıya geldi; maç 2-1 bitti ve Huracan kazandı. İlk yarı 0-0 tamamlandı; maçı P. Dovalo yönetti. Huracan 4-2-3-1 (Diego Martinez), Racing Club 4-1-3-2 (Juan Vojvoda) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

HuracanRacing Club0120'15'30'45'60'75'90'devre53' F. F. Waller Martiarena (Huracan)78' J. Caicedo (Huracan)59' U. Ortegoza (Racing Club)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

78. dakikada J. Caicedo skoru 2-1 yaptı; bu golden sonra Huracan üstünlüğü bir daha kaybetmedi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Huracan %40, Racing Club %60 paya sahipti; şutlarda tablo 21-15, isabetli şutlarda 6-9, ceza sahası içinden 16-9 şeklindeydi. Korner 3-5, faul 11-10; kaleci kurtarışları 7-3, ofsayt 2-1. Huracan 324 pas denedi, Racing Club 487 pas; Racing Club oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

HuracanRacing ClubTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışHuracan · Topla oynama: 40Huracan · Şut: 21Huracan · İsabetli şut: 6Huracan · Korner: 3Huracan · Kurtarış: 7Racing Club · Topla oynama: 60Racing Club · Şut: 15Racing Club · İsabetli şut: 9Racing Club · Korner: 5Racing Club · Kurtarış: 3
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
HuracanRacing ClubTopla oynama %Huracan · Topla oynama %: 40Racing Club · Topla oynama %: 604060ŞutHuracan · Şut: 21Racing Club · Şut: 152115İsabetli şutHuracan · İsabetli şut: 6Racing Club · İsabetli şut: 969Ceza sahası içi şutHuracan · Ceza sahası içi şut: 16Racing Club · Ceza sahası içi şut: 9169KornerHuracan · Korner: 3Racing Club · Korner: 535PasHuracan · Pas: 324Racing Club · Pas: 487324487Kaleci kurtarışıHuracan · Kaleci kurtarışı: 7Racing Club · Kaleci kurtarışı: 373FaulHuracan · Faul: 11Racing Club · Faul: 101110OfsaytHuracan · Ofsayt: 2Racing Club · Ofsayt: 121
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Huracan 4, Racing Club 5); ilk hamle 44. dakikada Racing Club tarafından geldi — devre arasından önce yapılan değişiklik, planın erken bozulduğunu gösterir.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.2 ile F. Waller (Huracan), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Huracan için 6,9, Racing Club için 6,5 — Huracan kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.8 ile F. Cambeses'a (Racing Club) verildi.

HuracanRacing ClubF. WallerF. Waller: 8.2 puan, 85 dk8.2H. GalíndezH. Galíndez: 8.0 puan, 90 dk8.0J. CaicedoJ. Caicedo: 7.8 puan, 90 dk7.8D. OrtegozaD. Ortegoza: 7.6 puan, 82 dk7.6L. BlondelL. Blondel: 7.0 puan, 90 dk7.0G. LodicoG. Lodico: 6.9 puan, 82 dk6.9M. PérezM. Pérez: 6.9 puan, 90 dk6.9I. RodríguezI. Rodríguez: 6.8 puan, 90 dk6.8Máximo PalazzoMáximo Palazzo: 6.7 puan, 90 dk6.7F. PereyraF. Pereyra: 6.6 puan, 90 dk6.6B. BarticciottoB. Barticciotto: 6.5 puan, 23 dk6.5R. FernándezR. Fernández: 6.5 puan, 90 dk6.5
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Huracan
F. Waller ⚽85'8.2H. Galíndez90'8.0J. Caicedo ⚽90'7.8L. Blondel 🅰️90'7.0Máximo Palazzo90'6.7
Racing Club
D. Ortegoza ⚽82'7.6G. Lodico82'6.9M. Pérez90'6.9I. Rodríguez90'6.8D. Vergara21'6.5

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 8 karşılaşmada Huracan 3, Racing Club 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,1 gol atılmıştı. Bu sonuçla Huracan rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Huracan galibiyeti: 4 (%44)Beraberlik: 2 (%22)Racing Club galibiyeti: 3 (%33)9maçHuracan galibiyeti4%44Beraberlik2%22Racing Club galibiyeti3%33
Son 9 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Huracan · Racing Club · 14.09.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç