📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Velo Clube 0-1 Guarani Campinas: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 23 Ocak 2026 · Paulista - A1
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
0-1Maç sonucu
0-1İlk yarı
%48 – %52Topla oynama
1,1 – 0,9Gol beklentisi (xG)
5 – 2İsabetli şut
9🟨 0🟥Kartlar

23 Ocak 2026 tarihinde Estadio Benito Agnelo Castellano'de oynanan Paulista - A1 4. hafta maçında Velo Clube ile Guarani Campinas karşı karşıya geldi; maç 0-1 bitti ve Guarani Campinas kazandı. İlk yarı 0-1 tamamlandı; maçı M. Batalha yönetti. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Velo ClubeGuarani Campinas010'15'30'45'60'75'90'devre45' Guilherme Parede (Guarani Campinas)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

45. dakikada Guilherme Parede penaltıdan skoru 0-1 yaptı; bu golden sonra Guarani Campinas üstünlüğü bir daha kaybetmedi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Velo Clube %48, Guarani Campinas %52 paya sahipti; şutlarda tablo 10-4, isabetli şutlarda 5-2, ceza sahası içinden 5-3 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,1 – 0,9: pozisyon kalitesine göre Velo Clube daha net fırsatlar üretti, ancak maçı Guarani Campinas kazandı — sonuç pozisyon üretimiyle örtüşmedi. Beklenenden az gol atıldı: kaleciler ve savunma blokları öne çıktı. Korner 8-1, faul 20-24; kaleci kurtarışları 1-5, ofsayt 1-0. Velo Clube 356 pas denedi (%77 isabet), Guarani Campinas 403 pas (%80 isabet); Guarani Campinas oyunu daha çok elinde tuttu.

Velo ClubeGuarani CampinasTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışVelo Clube · Topla oynama: 48Velo Clube · Şut: 10Velo Clube · İsabetli şut: 5Velo Clube · Korner: 8Velo Clube · Pas isabeti: 77Velo Clube · Kurtarış: 1Guarani Campinas · Topla oynama: 52Guarani Campinas · Şut: 4Guarani Campinas · İsabetli şut: 2Guarani Campinas · Korner: 1Guarani Campinas · Pas isabeti: 80Guarani Campinas · Kurtarış: 5
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Velo ClubeGuarani CampinasTopla oynama %Velo Clube · Topla oynama %: 48Guarani Campinas · Topla oynama %: 524852ŞutVelo Clube · Şut: 10Guarani Campinas · Şut: 4104İsabetli şutVelo Clube · İsabetli şut: 5Guarani Campinas · İsabetli şut: 252Ceza sahası içi şutVelo Clube · Ceza sahası içi şut: 5Guarani Campinas · Ceza sahası içi şut: 353Gol beklentisi (xG)Velo Clube · Gol beklentisi (xG): 1,1Guarani Campinas · Gol beklentisi (xG): 0,91,10,9KornerVelo Clube · Korner: 8Guarani Campinas · Korner: 181PasVelo Clube · Pas: 356Guarani Campinas · Pas: 403356403Pas isabeti %Velo Clube · Pas isabeti %: 77Guarani Campinas · Pas isabeti %: 807780Kaleci kurtarışıVelo Clube · Kaleci kurtarışı: 1Guarani Campinas · Kaleci kurtarışı: 515FaulVelo Clube · Faul: 20Guarani Campinas · Faul: 242024OfsaytVelo Clube · Ofsayt: 1Guarani Campinas · Ofsayt: 010
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 9 sarı kart çıktı. Bu, ortalamanın üzerinde sert bir maç anlamına geliyor. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Velo Clube 5, Guarani Campinas 5); ilk hamle 46. dakikada Velo Clube tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 7.9 ile Caíque França (Guarani Campinas). En az 45 dakika oynayanların ortalaması Velo Clube için 6,7, Guarani Campinas için 6,8 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.7 ile Maranhao'a (Guarani Campinas) verildi.

Velo ClubeGuarani CampinasCaíque FrançaCaíque França: 7.9 puan, 90 dk7.9YnaiãYnaiã: 7.7 puan, 90 dk7.7SillasSillas: 7.5 puan, 81 dk7.5Karl Vedova JuniorKarl Vedova Junior: 7.3 puan, 45 dk7.3Maurício AntônioMaurício Antônio: 7.2 puan, 90 dk7.2Jonathan CostaJonathan Costa: 7.2 puan, 90 dk7.2MirandinhaMirandinha: 7.2 puan, 58 dk7.2BetãoBetão: 7.0 puan, 90 dk7.0Luiz OtavioLuiz Otavio: 7.0 puan, 63 dk7.0EmersonEmerson: 6.9 puan, 59 dk6.9Willian FariasWillian Farias: 6.9 puan, 90 dk6.9Guilherme ParedeGuilherme Parede: 6.9 puan, 90 dk6.9
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Velo Clube
Ynaiã90'7.7Sillas81'7.5Karl Vedova Junior45'7.3Betão90'7.0Luiz Otavio63'7.0
Guarani Campinas
Caíque França90'7.9Maurício Antônio90'7.2Jonathan Costa90'7.2Mirandinha58'7.2Emerson59'6.9
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Velo Clube · Guarani Campinas · 23.01.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç