📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Club Guarani 3-1 Deportivo Recoleta: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 19 Mart 2026 · Division Profesional - Apertura
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-1Maç sonucu
0-1İlk yarı
%46 – %54Topla oynama
1,9 – 0,6Gol beklentisi (xG)
8 – 3İsabetli şut
2🟨 0🟥Kartlar

19 Mart 2026 tarihinde Estadio Rogelio Livieres'de oynanan Division Profesional - Apertura Apertura - 11 maçında Club Guarani ile Deportivo Recoleta karşı karşıya geldi; maç 3-1 bitti ve Club Guarani kazandı. İlk yarı 0-1 tamamlandı; maçı J. Mendez yönetti. Club Guarani 4-1-4-1 (Leandro Romagnoli), Deportivo Recoleta 4-4-2 (Jorge Gonzalez) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Club GuaraniDeportivo Recoleta01230'15'30'45'60'75'90'devre50' J. Llano (Club Guarani)56' F. Fernandez (Club Guarani)79' A. Barbotte (Club Guarani)41' J. Espinola (Deportivo Recoleta)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

56. dakikada F. Fernandez skoru 2-1 yaptı; bu golden sonra Club Guarani üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Maçta öndeki taraf 1 kez değişti.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Club Guarani %46, Deportivo Recoleta %54 paya sahipti; şutlarda tablo 14-9, isabetli şutlarda 8-3, ceza sahası içinden 10-3 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,9 – 0,6: pozisyon kalitesine göre Club Guarani daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Atılan gol sayısı beklenenin belirgin üstünde: bitiricilik ve kaleci hataları belirleyici oldu. Korner 8-2, faul 10-15; kaleci kurtarışları 2-5, ofsayt 3-2. Club Guarani 305 pas denedi (%72 isabet), Deportivo Recoleta 383 pas (%81 isabet); Deportivo Recoleta oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Club GuaraniDeportivo RecoletaTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışClub Guarani · Topla oynama: 46Club Guarani · Şut: 14Club Guarani · İsabetli şut: 8Club Guarani · Korner: 8Club Guarani · Pas isabeti: 72Club Guarani · Kurtarış: 2Deportivo Recoleta · Topla oynama: 54Deportivo Recoleta · Şut: 9Deportivo Recoleta · İsabetli şut: 3Deportivo Recoleta · Korner: 2Deportivo Recoleta · Pas isabeti: 81Deportivo Recoleta · Kurtarış: 5
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Club GuaraniDeportivo RecoletaTopla oynama %Club Guarani · Topla oynama %: 46Deportivo Recoleta · Topla oynama %: 544654ŞutClub Guarani · Şut: 14Deportivo Recoleta · Şut: 9149İsabetli şutClub Guarani · İsabetli şut: 8Deportivo Recoleta · İsabetli şut: 383Ceza sahası içi şutClub Guarani · Ceza sahası içi şut: 10Deportivo Recoleta · Ceza sahası içi şut: 3103Gol beklentisi (xG)Club Guarani · Gol beklentisi (xG): 1,9Deportivo Recoleta · Gol beklentisi (xG): 0,61,90,6KornerClub Guarani · Korner: 8Deportivo Recoleta · Korner: 282PasClub Guarani · Pas: 305Deportivo Recoleta · Pas: 383305383Pas isabeti %Club Guarani · Pas isabeti %: 72Deportivo Recoleta · Pas isabeti %: 817281Kaleci kurtarışıClub Guarani · Kaleci kurtarışı: 2Deportivo Recoleta · Kaleci kurtarışı: 525FaulClub Guarani · Faul: 10Deportivo Recoleta · Faul: 151015OfsaytClub Guarani · Ofsayt: 3Deportivo Recoleta · Ofsayt: 232
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 2 sarı kart çıktı. Oldukça temiz bir mücadeleydi. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Club Guarani 5, Deportivo Recoleta 4); ilk hamle 46. dakikada Club Guarani tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 7.9 ile Fernando Fernández (Club Guarani), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Club Guarani için 7,1, Deportivo Recoleta için 6,4 — Club Guarani kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.0 ile Aldo Gonzalez'a (Deportivo Recoleta) verildi.

Club GuaraniDeportivo RecoletaFernando FernándezFernando Fernández: 7.9 puan, 71 dk7.9Juan Daniel PérezJuan Daniel Pérez: 7.7 puan, 90 dk7.7Alcides BarbotteAlcides Barbotte: 7.6 puan, 90 dk7.6Jose Antonio Espinola…Jose Antonio Espinola Nunez: 7.6 puan, 90 dk7.6Imanol SegoviaImanol Segovia: 7.5 puan, 90 dk7.5Jesús LlanoJesús Llano: 7.3 puan, 85 dk7.3Derlis RodríguezDerlis Rodríguez: 7.2 puan, 90 dk7.2Kevin ParzajukKevin Parzajuk: 7.2 puan, 65 dk7.2Patricio TandaPatricio Tanda: 7.0 puan, 71 dk7.0Diego FernándezDiego Fernández: 6.9 puan, 45 dk6.9Agustín ManzurAgustín Manzur: 6.7 puan, 29 dk6.7Sebastian ZarachoSebastian Zaracho: 6.6 puan, 90 dk6.6
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Club Guarani
Fernando Fernández ⚽71'7.9Juan Daniel Pérez90'7.7Alcides Barbotte ⚽90'7.6Imanol Segovia90'7.5Jesús Llano ⚽85'7.3
Deportivo Recoleta
Jose Antonio Espinola Nunez ⚽90'7.6Kevin Parzajuk65'7.2Oscar Toledo90'6.6Lucas Monzon90'6.3Pedro Rios 🅰️90'6.3

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 6 karşılaşmada Club Guarani 5, Deportivo Recoleta 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 3,5 gol atılmıştı. Bu sonuçla Club Guarani rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; gol sayısı rekabetin ortalamasına uygundu.

Club Guarani galibiyeti: 6 (%86)Deportivo Recoleta galibiyeti: 1 (%14)7maçClub Guarani galibiyeti6%86Beraberlik0%0Deportivo Recoleta galibi…1%14
Son 7 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Club Guarani · Deportivo Recoleta · 19.03.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç