📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Cavalry FC 2-1 Forge: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 16 Ağustos 2026 · Canadian Premier League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-1Maç sonucu
0-1İlk yarı
%70 – %30Topla oynama
2,8 – 1,3Gol beklentisi (xG)
5 – 2İsabetli şut
5🟨 2🟥Kartlar

16 Ağustos 2026 tarihinde ATCO Field'de oynanan Canadian Premier League Group Stage maçında Cavalry FC ile Forge karşı karşıya geldi; maç 2-1 bitti ve Cavalry FC kazandı. İlk yarı 0-1 tamamlandı; maçı Roberto D'Alesio yönetti. Cavalry FC 4-2-3-1 (Tommy Wheeldon), Forge 4-2-3-1 (Bobby Smyrniotis) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Cavalry FCForge0120'15'30'45'60'75'90'devre62' D. Klomp (Cavalry FC)83' O. Antoniuk (Cavalry FC)20' I. Oketokoun (Forge)38' kırmızı kart: Rezart Rama90' kırmızı kart: Marko Jevremović
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

38. dakikada Rezart Rama (Forge) kırmızı kart görünce oyunun dengesi bozuldu; Cavalry FC sayısal üstünlüğü 83. dakikadaki golle skora yansıttı ve bir daha üstünlüğü bırakmadı.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Cavalry FC %70, Forge %30 paya sahipti; şutlarda tablo 16-8, isabetli şutlarda 5-2, ceza sahası içinden 9-3 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 2,8 – 1,3: pozisyon kalitesine göre Cavalry FC daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Beklenenden az gol atıldı: kaleciler ve savunma blokları öne çıktı. Korner 5-1, faul 13-19; kaleci kurtarışları 1-3, ofsayt 1-1. Cavalry FC 453 pas denedi (%89 isabet), Forge 195 pas (%70 isabet); Cavalry FC oyunu daha çok elinde tuttu.

Cavalry FCForgeTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışCavalry FC · Topla oynama: 70Cavalry FC · Şut: 16Cavalry FC · İsabetli şut: 5Cavalry FC · Korner: 5Cavalry FC · Pas isabeti: 89Cavalry FC · Kurtarış: 1Forge · Topla oynama: 30Forge · Şut: 8Forge · İsabetli şut: 2Forge · Korner: 1Forge · Pas isabeti: 70Forge · Kurtarış: 3
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Cavalry FCForgeTopla oynama %Cavalry FC · Topla oynama %: 70Forge · Topla oynama %: 307030ŞutCavalry FC · Şut: 16Forge · Şut: 8168İsabetli şutCavalry FC · İsabetli şut: 5Forge · İsabetli şut: 252Ceza sahası içi şutCavalry FC · Ceza sahası içi şut: 9Forge · Ceza sahası içi şut: 393Gol beklentisi (xG)Cavalry FC · Gol beklentisi (xG): 2,8Forge · Gol beklentisi (xG): 1,32,81,3KornerCavalry FC · Korner: 5Forge · Korner: 151PasCavalry FC · Pas: 453Forge · Pas: 195453195Pas isabeti %Cavalry FC · Pas isabeti %: 89Forge · Pas isabeti %: 708970Kaleci kurtarışıCavalry FC · Kaleci kurtarışı: 1Forge · Kaleci kurtarışı: 313FaulCavalry FC · Faul: 13Forge · Faul: 191319OfsaytCavalry FC · Ofsayt: 1Forge · Ofsayt: 111
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 5 sarı ve 2 kırmızı kart çıktı (38' Rezart Rama, 90' Marko Jevremović). Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Cavalry FC 5, Forge 5); ilk hamle 44. dakikada Forge tarafından geldi — devre arasından önce yapılan değişiklik, planın erken bozulduğunu gösterir.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.2 ile Daan Klomp (Cavalry FC), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Cavalry FC için 7,1, Forge için 6,5 — Cavalry FC kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile Caniggia Elva'a (Cavalry FC) verildi.

Cavalry FCForgeDaan KlompDaan Klomp: 8.2 puan, 90 dk8.2Tobias WarschewskiTobias Warschewski: 8.2 puan, 90 dk8.2Sergio CamargoSergio Camargo: 7.6 puan, 72 dk7.6Bradley KamdemBradley Kamdem: 7.5 puan, 72 dk7.5Amer DidicAmer Didic: 7.3 puan, 90 dk7.3Harrison PatonHarrison Paton: 7.3 puan, 90 dk7.3Ismael OketokounIsmael Oketokoun: 7.3 puan, 72 dk7.3Adam PearlmanAdam Pearlman: 7.2 puan, 89 dk7.2Dimitry BertaudDimitry Bertaud: 7.2 puan, 90 dk7.2Daniel NimickDaniel Nimick: 7.0 puan, 90 dk7.0Nathan InghamNathan Ingham: 6.7 puan, 90 dk6.7Ali MusseAli Musse: 6.7 puan, 90 dk6.7
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Cavalry FC
Daan Klomp ⚽90'8.2Tobias Warschewski 🅰️90'8.2Sergio Camargo72'7.6Owen Antoniuk ⚽18'7.6Bradley Kamdem72'7.5
Forge
Ismael Oketokoun ⚽72'7.3Dimitry Bertaud90'7.2Daniel Nimick90'7.0Nana Ampomah 🅰️45'6.7Maxime Filion18'6.7

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 8 karşılaşmada Cavalry FC 3, Forge 2 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 1,9 gol atılmıştı. Bu sonuçla Cavalry FC rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Cavalry FC galibiyeti: 4 (%44)Beraberlik: 3 (%33)Forge galibiyeti: 2 (%22)9maçCavalry FC galibiyeti4%44Beraberlik3%33Forge galibiyeti2%22
Son 9 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Cavalry FC · Forge · 16.08.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç