📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Cavalry FC 3-1 Atlético Ottawa: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 22 Ağustos 2026 · Canadian Premier League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-1Maç sonucu
2-1İlk yarı
%43 – %57Topla oynama
21 – 10Şut
10 – 2İsabetli şut
5🟨 0🟥Kartlar

22 Ağustos 2026 tarihinde ATCO Field'de oynanan Canadian Premier League Group Stage maçında Cavalry FC ile Atlético Ottawa karşı karşıya geldi; maç 3-1 bitti ve Cavalry FC kazandı. İlk yarı 2-1 tamamlandı; maçı Y. Rudolf yönetti. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Cavalry FCAtlético Ottawa01230'15'30'45'60'75'90'devre13' N. Edwards (Cavalry FC)18' T. Warschewski (Cavalry FC)53' T. Warschewski (Cavalry FC)22' N. Fleuriau Chateau (Atlético Ottawa)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

13. dakikada N. Edwards skoru 1-0 yaptı; bu golden sonra Cavalry FC üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Cavalry FC %43, Atlético Ottawa %57 paya sahipti; şutlarda tablo 21-10, isabetli şutlarda 10-2, ceza sahası içinden 15-5 şeklindeydi. Korner 6-3, faul 13-7; kaleci kurtarışları 1-7, ofsayt 1-0. Cavalry FC 344 pas denedi, Atlético Ottawa 481 pas; Atlético Ottawa oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Cavalry FCAtlético OttawaTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışCavalry FC · Topla oynama: 43Cavalry FC · Şut: 21Cavalry FC · İsabetli şut: 10Cavalry FC · Korner: 6Cavalry FC · Kurtarış: 1Atlético Ottawa · Topla oynama: 57Atlético Ottawa · Şut: 10Atlético Ottawa · İsabetli şut: 2Atlético Ottawa · Korner: 3Atlético Ottawa · Kurtarış: 7
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Cavalry FCAtlético OttawaTopla oynama %Cavalry FC · Topla oynama %: 43Atlético Ottawa · Topla oynama %: 574357ŞutCavalry FC · Şut: 21Atlético Ottawa · Şut: 102110İsabetli şutCavalry FC · İsabetli şut: 10Atlético Ottawa · İsabetli şut: 2102Ceza sahası içi şutCavalry FC · Ceza sahası içi şut: 15Atlético Ottawa · Ceza sahası içi şut: 5155KornerCavalry FC · Korner: 6Atlético Ottawa · Korner: 363PasCavalry FC · Pas: 344Atlético Ottawa · Pas: 481344481Kaleci kurtarışıCavalry FC · Kaleci kurtarışı: 1Atlético Ottawa · Kaleci kurtarışı: 717FaulCavalry FC · Faul: 13Atlético Ottawa · Faul: 7137OfsaytCavalry FC · Ofsayt: 1Atlético Ottawa · Ofsayt: 010
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 5 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Cavalry FC 5, Atlético Ottawa 5); ilk hamle 46. dakikada Atlético Ottawa tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 9.6 ile T. Warschewski (Cavalry FC), 2 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Cavalry FC için 7,2, Atlético Ottawa için 6,5 — Cavalry FC kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile J. Assi'a (Atlético Ottawa) verildi.

Cavalry FCAtlético OttawaT. WarschewskiT. Warschewski: 9.6 puan, 90 dk9.6N. Fleuriau ChateauN. Fleuriau Chateau: 7.8 puan, 90 dk7.8A. MusseA. Musse: 7.7 puan, 89 dk7.7N. EdwardsN. Edwards: 7.5 puan, 64 dk7.5H. PatonH. Paton: 7.2 puan, 64 dk7.2S. CamargoS. Camargo: 7.1 puan, 69 dk7.1A. PearlmanA. Pearlman: 7.0 puan, 90 dk7.0C. KalongoC. Kalongo: 7.0 puan, 90 dk7.0B. KamdemB. Kamdem: 6.8 puan, 90 dk6.8Robert Owen AntoniukRobert Owen Antoniuk: 6.8 puan, 26 dk6.8G. AntinoroG. Antinoro: 6.8 puan, 60 dk6.8B. TablaB. Tabla: 6.7 puan, 90 dk6.7
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Cavalry FC
T. Warschewski ⚽90'9.6A. Musse 🅰️89'7.7N. Edwards ⚽64'7.5H. Paton64'7.2S. Camargo69'7.1
Atlético Ottawa
N. Fleuriau Chateau ⚽90'7.8C. Kalongo90'7.0G. Antinoro 🅰️60'6.8B. Tabla90'6.7Loïc Cloutier90'6.6

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 8 karşılaşmada Cavalry FC 2, Atlético Ottawa 4 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 3,4 gol atılmıştı. Bu sonuçla Cavalry FC rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Cavalry FC galibiyeti: 3 (%33)Beraberlik: 2 (%22)Atlético Ottawa galibiyeti: 4 (%44)9maçCavalry FC galibiyeti3%33Beraberlik2%22Atlético Ottawa galibiyeti4%44
Son 9 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Cavalry FC · Atlético Ottawa · 22.08.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç