📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Vancouver FC 3-3 York United: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 24 Eylül 2026 · Canadian Premier League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-3Maç sonucu
1-2İlk yarı
%50 – %50Topla oynama
14 – 10Şut
9 – 5İsabetli şut
2🟨 0🟥Kartlar

24 Eylül 2026 tarihinde Willoughby Community Park'de oynanan Canadian Premier League Group Stage maçında Vancouver FC ile York United karşı karşıya geldi; taraflar 3-3 berabere kaldı. İlk yarı 1-2 tamamlandı. Vancouver FC 4-2-3-1 (Martin Nash), York United 4-3-3 (Mauro Eustaquio) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

89' Ollie Bassett (York United) penaltıdan yararlanamadı.

Vancouver FCYork United01230'15'30'45'60'75'90'devre8' M. Doner (Vancouver FC)71' K. Proctor (Vancouver FC)90' L. Toomey (Vancouver FC)24' A. Almagro (York United)44' S. Yeates (York United)90' T. Skublak (York United)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

90. dakikada T. Skublak skoru 3-3'e getirdi ve bu son eşitlik maçın kaderini belirledi; öndeki taraf 2 kez değişmişti.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Vancouver FC %50, York United %50 paya sahipti; şutlarda tablo 14-10, isabetli şutlarda 9-5, ceza sahası içinden 7-5 şeklindeydi. Korner 5-3, faul 12-12; kaleci kurtarışları 2-6, ofsayt 2-0. Vancouver FC 494 pas denedi, York United 486 pas; Vancouver FC oyunu daha çok elinde tuttu.

Vancouver FCYork UnitedTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışVancouver FC · Topla oynama: 50Vancouver FC · Şut: 14Vancouver FC · İsabetli şut: 9Vancouver FC · Korner: 5Vancouver FC · Kurtarış: 2York United · Topla oynama: 50York United · Şut: 10York United · İsabetli şut: 5York United · Korner: 3York United · Kurtarış: 6
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Vancouver FCYork UnitedTopla oynama %Vancouver FC · Topla oynama %: 50York United · Topla oynama %: 505050ŞutVancouver FC · Şut: 14York United · Şut: 101410İsabetli şutVancouver FC · İsabetli şut: 9York United · İsabetli şut: 595Ceza sahası içi şutVancouver FC · Ceza sahası içi şut: 7York United · Ceza sahası içi şut: 575KornerVancouver FC · Korner: 5York United · Korner: 353PasVancouver FC · Pas: 494York United · Pas: 486494486Kaleci kurtarışıVancouver FC · Kaleci kurtarışı: 2York United · Kaleci kurtarışı: 626FaulVancouver FC · Faul: 12York United · Faul: 121212OfsaytVancouver FC · Ofsayt: 2York United · Ofsayt: 020
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 2 sarı kart çıktı. Oldukça temiz bir mücadeleydi. Toplam 8 oyuncu değişikliği yapıldı (Vancouver FC 5, York United 3); ilk hamle 46. dakikada Vancouver FC tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.0 ile T. Skublak (York United), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Vancouver FC için 6,5, York United için 6,9 — York United kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.1 ile J. Córdova'a (York United) verildi.

Vancouver FCYork UnitedT. SkublakT. Skublak: 8.0 puan, 90 dk8.0J. AlmagroJ. Almagro: 7.9 puan, 90 dk7.9L. ToomeyL. Toomey: 7.8 puan, 35 dk7.8M. DonerM. Doner: 7.5 puan, 90 dk7.5S. YeatesS. Yeates: 7.4 puan, 80 dk7.4K. ProctorK. Proctor: 7.3 puan, 90 dk7.3Campos Ralston Kai An…Campos Ralston Kai Antonio: 7.3 puan, 90 dk7.3T. CampbellT. Campbell: 6.8 puan, 45 dk6.8L. SinghL. Singh: 6.8 puan, 90 dk6.8Thomas Geoffrey FieldThomas Geoffrey Field: 6.7 puan, 90 dk6.7D. PecileD. Pecile: 6.6 puan, 55 dk6.6M. FerrariM. Ferrari: 6.6 puan, 90 dk6.6
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Vancouver FC
L. Toomey ⚽35'7.8M. Doner ⚽90'7.5K. Proctor ⚽90'7.3T. Campbell45'6.8Thomas Geoffrey Field 🅰️90'6.7
York United
T. Skublak ⚽90'8.0J. Almagro ⚽90'7.9S. Yeates ⚽80'7.4B. Badibanga 🅰️15'7.4Campos Ralston Kai Antonio90'7.3

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Vancouver FC 2, York United 6 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,4 gol atılmıştı. Bu sonuçla beraberlik sayısı bir arttı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Vancouver FC galibiyeti: 2 (%20)Beraberlik: 2 (%20)York United galibiyeti: 6 (%60)10maçVancouver FC galibiyeti2%20Beraberlik2%20York United galibiyeti6%60
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Vancouver FC · York United · 24.09.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç