📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Club Deportivo Los Chankas 3-2 Comerciantes Unidos: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 31 Temmuz 2026 · Primera División
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-2Maç sonucu
3-2İlk yarı
%37 – %63Topla oynama
14 – 18Şut
6 – 6İsabetli şut
6🟨 1🟥Kartlar

31 Temmuz 2026 tarihinde Estadio Municipal Los Chankas'de oynanan Primera División Clausura - 3 maçında Club Deportivo Los Chankas ile Comerciantes Unidos karşı karşıya geldi; maç 3-2 bitti ve Club Deportivo Los Chankas kazandı. İlk yarı 3-2 tamamlandı; maçı Julio Cesar Quiroz yönetti. Club Deportivo Los Chankas 5-3-2 (Walter Paolella), Comerciantes Unidos 4-2-3-1 (Claudio Biaggio) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Club Deportivo Los ChankasComerciantes Unidos01230'15'30'45'60'75'90'devre5' F. Torres (Club Deportivo Los Chankas)19' F. Torres (Club Deportivo Los Chankas)40' J. Quintero (Club Deportivo Los Chankas)44' M. Sen (Comerciantes Unidos)45' J. Rodriguez (Comerciantes Unidos)80' kırmızı kart: Jorge Palomino
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

5. dakikada F. Torres penaltıdan skoru 1-0 yaptı; bu golden sonra Club Deportivo Los Chankas üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Club Deportivo Los Chankas %37, Comerciantes Unidos %63 paya sahipti; şutlarda tablo 14-18, isabetli şutlarda 6-6, ceza sahası içinden 7-12 şeklindeydi. Korner 5-7, faul 16-15; kaleci kurtarışları 4-3, ofsayt 2-2. Club Deportivo Los Chankas 242 pas denedi (%76 isabet), Comerciantes Unidos 422 pas (%87 isabet); Comerciantes Unidos oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Club Deportivo Los ChankasComerciantes UnidosTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışClub Deportivo Los Chankas · Topla oynama: 37Club Deportivo Los Chankas · Şut: 14Club Deportivo Los Chankas · İsabetli şut: 6Club Deportivo Los Chankas · Korner: 5Club Deportivo Los Chankas · Pas isabeti: 76Club Deportivo Los Chankas · Kurtarış: 4Comerciantes Unidos · Topla oynama: 63Comerciantes Unidos · Şut: 18Comerciantes Unidos · İsabetli şut: 6Comerciantes Unidos · Korner: 7Comerciantes Unidos · Pas isabeti: 87Comerciantes Unidos · Kurtarış: 3
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Club Deportivo Los ChankasComerciantes UnidosTopla oynama %Club Deportivo Los Chankas · Topla oynama %: 37Comerciantes Unidos · Topla oynama %: 633763ŞutClub Deportivo Los Chankas · Şut: 14Comerciantes Unidos · Şut: 181418İsabetli şutClub Deportivo Los Chankas · İsabetli şut: 6Comerciantes Unidos · İsabetli şut: 666Ceza sahası içi şutClub Deportivo Los Chankas · Ceza sahası içi şut: 7Comerciantes Unidos · Ceza sahası içi şut: 12712KornerClub Deportivo Los Chankas · Korner: 5Comerciantes Unidos · Korner: 757PasClub Deportivo Los Chankas · Pas: 242Comerciantes Unidos · Pas: 422242422Pas isabeti %Club Deportivo Los Chankas · Pas isabeti %: 76Comerciantes Unidos · Pas isabeti %: 877687Kaleci kurtarışıClub Deportivo Los Chankas · Kaleci kurtarışı: 4Comerciantes Unidos · Kaleci kurtarışı: 343FaulClub Deportivo Los Chankas · Faul: 16Comerciantes Unidos · Faul: 151615OfsaytClub Deportivo Los Chankas · Ofsayt: 2Comerciantes Unidos · Ofsayt: 222
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 6 sarı ve 1 kırmızı kart çıktı (80' Jorge Palomino). Bu, ortalamanın üzerinde sert bir maç anlamına geliyor. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Club Deportivo Los Chankas 5, Comerciantes Unidos 4); ilk hamle 56. dakikada Comerciantes Unidos tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 9.0 ile F. Torres (Club Deportivo Los Chankas), 2 gol, 1 asist. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Club Deportivo Los Chankas için 6,7, Comerciantes Unidos için 6,7 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.6 ile Matías Cordova'a (Comerciantes Unidos) verildi.

Club Deportivo Los ChankasComerciantes UnidosF. TorresF. Torres: 9.0 puan, 82 dk9.0M. SenM. Sen: 8.2 puan, 90 dk8.2Rodrigo Gary Vilca Be…Rodrigo Gary Vilca Betetta: 7.7 puan, 90 dk7.7J. QuinteroJ. Quintero: 7.7 puan, 90 dk7.7J. HerreraJ. Herrera: 7.2 puan, 76 dk7.2J. RodriguezJ. Rodriguez: 7.1 puan, 90 dk7.1H. CamachoH. Camacho: 6.9 puan, 90 dk6.9J. OspinaJ. Ospina: 6.8 puan, 82 dk6.8R. RojasR. Rojas: 6.7 puan, 90 dk6.7A. Martín AriasA. Martín Arias: 6.7 puan, 90 dk6.7O. TakeuchiO. Takeuchi: 6.5 puan, 76 dk6.5A. QuintanaA. Quintana: 6.5 puan, 68 dk6.5
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Club Deportivo Los Chankas
F. Torres ⚽ 🅰️82'9.0J. Quintero ⚽90'7.7H. Camacho90'6.9J. Ospina82'6.8O. Takeuchi 🅰️76'6.5
Comerciantes Unidos
M. Sen ⚽90'8.2Rodrigo Gary Vilca Betetta 🅰️90'7.7J. Herrera 🅰️76'7.2J. Rodriguez ⚽90'7.1R. Rojas90'6.7

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Club Deportivo Los Chankas 4, Comerciantes Unidos 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 3 gol atılmıştı. Bu sonuçla Club Deportivo Los Chankas rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Club Deportivo Los Chankas galibiyeti: 5 (%50)Beraberlik: 2 (%20)Comerciantes Unidos galibiyeti: 3 (%30)10maçClub Deportivo Los Chanka…5%50Beraberlik2%20Comerciantes Unidos galib…3%30
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Club Deportivo Los Chankas · Comerciantes Unidos · 31.07.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç