📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Club Deportivo Los Chankas 3-4 Juan Pablo II College: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 29 Ağustos 2026 · Primera División
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-4Maç sonucu
2-3İlk yarı
%56 – %44Topla oynama
1,3 – 3,6Gol beklentisi (xG)
8 – 8İsabetli şut
4🟨 1🟥Kartlar

29 Ağustos 2026 tarihinde Estadio Municipal Los Chankas'de oynanan Primera División Clausura - 7 maçında Club Deportivo Los Chankas ile Juan Pablo II College karşı karşıya geldi; maç 3-4 bitti ve Juan Pablo II College kazandı. İlk yarı 2-3 tamamlandı; maçı Michael Espinoza yönetti. Club Deportivo Los Chankas 5-3-2 (Walter Paolella), Juan Pablo II College 4-4-2 (Jorge Araujo) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Club Deportivo Los ChankasJuan Pablo II College012340'15'30'45'60'75'90'devre25' Oshiro Takeuchi (Club Deportivo Los Chankas)37' Félix Espinoza (Club Deportivo Los Chankas)81' Hector González (Club Deportivo Los Chankas)23' Erinson Ramirez (Juan Pablo II College)45' Janio Pósito (Juan Pablo II College)45.4' Erinson Ramirez (Juan Pablo II College)89' Alvaro Rojas (Juan Pablo II College)26' kırmızı kart: Gonzalo Rizzo
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

26. dakikada Gonzalo Rizzo (Club Deportivo Los Chankas) kırmızı kart görünce oyunun dengesi bozuldu; Juan Pablo II College sayısal üstünlüğü 89. dakikadaki golle skora yansıttı ve bir daha üstünlüğü bırakmadı.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Club Deportivo Los Chankas %56, Juan Pablo II College %44 paya sahipti; şutlarda tablo 18-19, isabetli şutlarda 8-8, ceza sahası içinden 11-12 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,3 – 3,6: pozisyon kalitesine göre Juan Pablo II College daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Atılan gol sayısı beklenenin belirgin üstünde: bitiricilik ve kaleci hataları belirleyici oldu. Korner 4-2, faul 9-8; kaleci kurtarışları 4-5, ofsayt 0-2. Club Deportivo Los Chankas 459 pas denedi (%86 isabet), Juan Pablo II College 376 pas (%84 isabet); Club Deportivo Los Chankas oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Club Deportivo Los ChankasJuan Pablo II CollegeTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışClub Deportivo Los Chankas · Topla oynama: 56Club Deportivo Los Chankas · Şut: 18Club Deportivo Los Chankas · İsabetli şut: 8Club Deportivo Los Chankas · Korner: 4Club Deportivo Los Chankas · Pas isabeti: 86Club Deportivo Los Chankas · Kurtarış: 4Juan Pablo II College · Topla oynama: 44Juan Pablo II College · Şut: 19Juan Pablo II College · İsabetli şut: 8Juan Pablo II College · Korner: 2Juan Pablo II College · Pas isabeti: 84Juan Pablo II College · Kurtarış: 5
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Club Deportivo Los ChankasJuan Pablo II CollegeTopla oynama %Club Deportivo Los Chankas · Topla oynama %: 56Juan Pablo II College · Topla oynama %: 445644ŞutClub Deportivo Los Chankas · Şut: 18Juan Pablo II College · Şut: 191819İsabetli şutClub Deportivo Los Chankas · İsabetli şut: 8Juan Pablo II College · İsabetli şut: 888Ceza sahası içi şutClub Deportivo Los Chankas · Ceza sahası içi şut: 11Juan Pablo II College · Ceza sahası içi şut: 121112Gol beklentisi (xG)Club Deportivo Los Chankas · Gol beklentisi (xG): 1,3Juan Pablo II College · Gol beklentisi (xG): 3,61,33,6KornerClub Deportivo Los Chankas · Korner: 4Juan Pablo II College · Korner: 242PasClub Deportivo Los Chankas · Pas: 459Juan Pablo II College · Pas: 376459376Pas isabeti %Club Deportivo Los Chankas · Pas isabeti %: 86Juan Pablo II College · Pas isabeti %: 848684Kaleci kurtarışıClub Deportivo Los Chankas · Kaleci kurtarışı: 4Juan Pablo II College · Kaleci kurtarışı: 545FaulClub Deportivo Los Chankas · Faul: 9Juan Pablo II College · Faul: 898OfsaytClub Deportivo Los Chankas · Ofsayt: 0Juan Pablo II College · Ofsayt: 202
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı ve 1 kırmızı kart çıktı (26' Gonzalo Rizzo). Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Club Deportivo Los Chankas 5, Juan Pablo II College 5); ilk hamle 46. dakikada Club Deportivo Los Chankas tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.9 ile Janio Pósito (Juan Pablo II College), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Club Deportivo Los Chankas için 6,8, Juan Pablo II College için 6,9 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile Carlos Pimienta'a (Club Deportivo Los Chankas) verildi.

Club Deportivo Los ChankasJuan Pablo II CollegeJanio PósitoJanio Pósito: 8.9 puan, 90 dk8.9Erinson RamirezErinson Ramirez: 7.9 puan, 69 dk7.9Jack DuránJack Durán: 7.7 puan, 31 dk7.7Félix EspinozaFélix Espinoza: 7.6 puan, 72 dk7.6Hector GonzálezHector González: 7.6 puan, 45 dk7.6Jorge PalominoJorge Palomino: 7.5 puan, 90 dk7.5Oshiro TakeuchiOshiro Takeuchi: 7.3 puan, 90 dk7.3Ayrthon QuintanaAyrthon Quintana: 7.0 puan, 24 dk7.0Hairo CamachoHairo Camacho: 6.9 puan, 90 dk6.9Jarlin QuinteroJarlin Quintero: 6.9 puan, 90 dk6.9Juan Pablo GoicocheaJuan Pablo Goicochea: 6.9 puan, 78 dk6.9Nilton RamirezNilton Ramirez: 6.9 puan, 69 dk6.9
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Club Deportivo Los Chankas
Félix Espinoza ⚽72'7.6Hector González ⚽45'7.6Jorge Palomino90'7.5Oshiro Takeuchi ⚽90'7.3Ayrthon Quintana 🅰️24'7.0
Juan Pablo II College
Janio Pósito ⚽90'8.9Erinson Ramirez ⚽ 🅰️69'7.9Jack Durán31'7.7Juan Pablo Goicochea78'6.9Nilton Ramirez69'6.9

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 3 karşılaşmada Club Deportivo Los Chankas 2, Juan Pablo II College 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 3 gol atılmıştı. Bu sonuçla Juan Pablo II College rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Club Deportivo Los Chankas galibiyeti: 2 (%50)Juan Pablo II College galibiyeti: 2 (%50)4maçClub Deportivo Los Chanka…2%50Beraberlik0%0Juan Pablo II College gal…2%50
Son 4 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Club Deportivo Los Chankas · Juan Pablo II College · 29.08.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç