📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Angers 0-2 Nice: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 8 Kasım 2026 · Ligue 1
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
0-2Maç sonucu
0-1İlk yarı
%51 – %49Topla oynama
0,7 – 1,8Gol beklentisi (xG)
4 – 8İsabetli şut
4🟨 0🟥Kartlar

8 Kasım 2026 tarihinde Stade Raymond Kopa'de oynanan Ligue 1 10. hafta maçında Angers ile Nice karşı karşıya geldi; maç 0-2 bitti ve Nice kazandı. İlk yarı 0-1 tamamlandı; maçı Geoffrey Kubler yönetti. Angers 4-2-3-1 (S. Gilli), Nice 3-4-2-1 (O. Pantaloni) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

AngersNice0120'15'30'45'60'75'90'devre2' Sofiane Diop (Nice)78' Jonathan Clauss (Nice)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

2. dakikada Sofiane Diop skoru 0-1 yaptı; bu golden sonra Nice üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Angers %51, Nice %49 paya sahipti; şutlarda tablo 12-16, isabetli şutlarda 4-8, ceza sahası içinden 7-14 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 0,7 – 1,8: pozisyon kalitesine göre Nice daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 6-4, faul 10-6; kaleci kurtarışları 6-4, ofsayt 0-1. Angers 473 pas denedi, Nice 461 pas; Angers oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

AngersNiceTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışAngers · Topla oynama: 51Angers · Şut: 12Angers · İsabetli şut: 4Angers · Korner: 6Angers · Kurtarış: 6Nice · Topla oynama: 49Nice · Şut: 16Nice · İsabetli şut: 8Nice · Korner: 4Nice · Kurtarış: 4
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
AngersNiceTopla oynama %Angers · Topla oynama %: 51Nice · Topla oynama %: 495149ŞutAngers · Şut: 12Nice · Şut: 161216İsabetli şutAngers · İsabetli şut: 4Nice · İsabetli şut: 848Ceza sahası içi şutAngers · Ceza sahası içi şut: 7Nice · Ceza sahası içi şut: 14714Gol beklentisi (xG)Angers · Gol beklentisi (xG): 0,7Nice · Gol beklentisi (xG): 1,80,71,8KornerAngers · Korner: 6Nice · Korner: 464PasAngers · Pas: 473Nice · Pas: 461473461Kaleci kurtarışıAngers · Kaleci kurtarışı: 6Nice · Kaleci kurtarışı: 464FaulAngers · Faul: 10Nice · Faul: 6106OfsaytAngers · Ofsayt: 0Nice · Ofsayt: 101
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Angers 5, Nice 5); ilk hamle 45. dakikada Nice tarafından geldi — devre arasından önce yapılan değişiklik, planın erken bozulduğunu gösterir.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.2 ile J. Clauss (Nice), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Angers için 6,5, Nice için 7,2 — Nice kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.8 ile J. Kalulu'a (Angers) verildi.

AngersNiceJ. ClaussJ. Clauss: 8.2 puan, 90 dk8.2S. DiopS. Diop: 8.2 puan, 72 dk8.2Anthony LopesAnthony Lopes: 7.8 puan, 90 dk7.8Y. DioufY. Diouf: 7.7 puan, 90 dk7.7M. AmouraM. Amoura: 7.5 puan, 90 dk7.5H. BoudaouiH. Boudaoui: 7.3 puan, 85 dk7.3Mohamed AbdelmonemMohamed Abdelmonem: 7.1 puan, 45 dk7.1Y. NdayishimiyeY. Ndayishimiye: 7.0 puan, 90 dk7.0X. Mandza TsiendiX. Mandza Tsiendi: 6.9 puan, 45 dk6.9A. SeiduA. Seidu: 6.9 puan, 90 dk6.9A. SbaïA. Sbaï: 6.8 puan, 90 dk6.8N. NkounkouN. Nkounkou: 6.7 puan, 90 dk6.7
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Angers
Anthony Lopes90'7.8A. Sbaï90'6.8J. Allevinah68'6.7J. Lefort90'6.6L. Rao-Lisoa7'6.5
Nice
J. Clauss ⚽90'8.2S. Diop ⚽72'8.2Y. Diouf90'7.7M. Amoura 🅰️90'7.5H. Boudaoui85'7.3

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Angers 2, Nice 6 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,3 gol atılmıştı. Bu sonuçla Nice rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; gol sayısı rekabetin ortalamasına uygundu.

Angers galibiyeti: 2 (%20)Beraberlik: 1 (%10)Nice galibiyeti: 7 (%70)10maçAngers galibiyeti2%20Beraberlik1%10Nice galibiyeti7%70
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →

Puan tablosu: Maçın ardından Angers 15. sırada 8 puanla, Nice 8. sırada 14 puanla yer alıyor (Ligue 1 puan durumu).

📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Angers · Nice · 08.11.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç