📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Slavia Praha 0-0 Hradec Králové: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 17 Ekim 2026 · Czech Liga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
0-0Maç sonucu
0-0İlk yarı
%63 – %37Topla oynama
1,7 – 0,5Gol beklentisi (xG)
2 – 1İsabetli şut
6🟨 1🟥Kartlar

17 Ekim 2026 tarihinde Sinobo Stadium'de oynanan Czech Liga 11. hafta maçında Slavia Praha ile Hradec Králové karşı karşıya geldi; taraflar 0-0 berabere kaldı. İlk yarı 0-0 tamamlandı; maçı Jan Vsetecka yönetti. Slavia Praha 3-4-2-1 (J. Trpišovský), Hradec Králové 3-4-2-1 (D. Horejs) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Golsüz maç

Doksan dakika boyunca fileler havalanmadı; Slavia Praha 2, Hradec Králové 1 isabetli şut bulmasına rağmen iki kaleci de kapıyı kapattı. Gol beklentisi verisi (1,7 – 0,5) aslında gol beklenen bir maç olduğunu söylüyor.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Slavia Praha %63, Hradec Králové %37 paya sahipti; şutlarda tablo 24-7, isabetli şutlarda 2-1, ceza sahası içinden 15-3 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,7 – 0,5: pozisyon kalitesine göre Slavia Praha daha net fırsatlar üretti, beraberlik ise iki tarafı da tam memnun etmemiş olmalı. Beklenenden az gol atıldı: kaleciler ve savunma blokları öne çıktı. Korner 8-1, faul 9-18; kaleci kurtarışları 1-2, ofsayt 2-0. Slavia Praha 545 pas denedi, Hradec Králové 350 pas; Slavia Praha oyunu daha çok elinde tuttu.

Slavia PrahaHradec KrálovéTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışSlavia Praha · Topla oynama: 63Slavia Praha · Şut: 24Slavia Praha · İsabetli şut: 2Slavia Praha · Korner: 8Slavia Praha · Kurtarış: 1Hradec Králové · Topla oynama: 37Hradec Králové · Şut: 7Hradec Králové · İsabetli şut: 1Hradec Králové · Korner: 1Hradec Králové · Kurtarış: 2
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Slavia PrahaHradec KrálovéTopla oynama %Slavia Praha · Topla oynama %: 63Hradec Králové · Topla oynama %: 376337ŞutSlavia Praha · Şut: 24Hradec Králové · Şut: 7247İsabetli şutSlavia Praha · İsabetli şut: 2Hradec Králové · İsabetli şut: 121Ceza sahası içi şutSlavia Praha · Ceza sahası içi şut: 15Hradec Králové · Ceza sahası içi şut: 3153Gol beklentisi (xG)Slavia Praha · Gol beklentisi (xG): 1,7Hradec Králové · Gol beklentisi (xG): 0,51,70,5KornerSlavia Praha · Korner: 8Hradec Králové · Korner: 181PasSlavia Praha · Pas: 545Hradec Králové · Pas: 350545350Kaleci kurtarışıSlavia Praha · Kaleci kurtarışı: 1Hradec Králové · Kaleci kurtarışı: 212FaulSlavia Praha · Faul: 9Hradec Králové · Faul: 18918OfsaytSlavia Praha · Ofsayt: 2Hradec Králové · Ofsayt: 020
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 6 sarı ve 1 kırmızı kart çıktı (55' Tomáš Chorý). Bu, ortalamanın üzerinde sert bir maç anlamına geliyor. Toplam 8 oyuncu değişikliği yapıldı (Slavia Praha 5, Hradec Králové 3); ilk hamle 45. dakikada Slavia Praha tarafından geldi — devre arasından önce yapılan değişiklik, planın erken bozulduğunu gösterir.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 7.5 ile W. Nowak (Slavia Praha). En az 45 dakika oynayanların ortalaması Slavia Praha için 6,7, Hradec Králové için 6,5 — Slavia Praha kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.0 ile O. Kubiak'a (Slavia Praha) verildi.

Slavia PrahaHradec KrálovéW. NowakW. Nowak: 7.5 puan, 86 dk7.5M. SadílekM. Sadílek: 7.4 puan, 90 dk7.4D. ZimaD. Zima: 7.2 puan, 90 dk7.2E. AyaosiE. Ayaosi: 7.2 puan, 45 dk7.2J. MarkovičJ. Markovič: 7.0 puan, 90 dk7.0T. HolešT. Holeš: 7.0 puan, 90 dk7.0V. DaridaV. Darida: 6.9 puan, 57 dk6.9J. UhrinčaťJ. Uhrinčať: 6.9 puan, 90 dk6.9F. ČechF. Čech: 6.8 puan, 90 dk6.8T. VlčekT. Vlček: 6.8 puan, 70 dk6.8T. PetrášekT. Petrášek: 6.8 puan, 90 dk6.8A. ZadražilA. Zadražil: 6.7 puan, 90 dk6.7
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Slavia Praha
W. Nowak86'7.5M. Sadílek90'7.4D. Zima90'7.2E. Ayaosi45'7.2J. Markovič90'7.0
Hradec Králové
V. Darida57'6.9J. Uhrinčať90'6.9F. Čech90'6.8T. Petrášek90'6.8A. Zadražil90'6.7

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Slavia Praha 4, Hradec Králové 2 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,8 gol atılmıştı. Bu sonuçla beraberlik sayısı bir arttı; gol sayısı rekabetin ortalamasının altında kaldı.

Slavia Praha galibiyeti: 4 (%40)Beraberlik: 4 (%40)Hradec Králové galibiyeti: 2 (%20)10maçSlavia Praha galibiyeti4%40Beraberlik4%40Hradec Králové galibiyeti2%20
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Slavia Praha · Hradec Králové · 17.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç