📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Artis 2-2 Zlin: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 31 Ekim 2026 · Czech Liga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-2Maç sonucu
2-2İlk yarı
%49 – %51Topla oynama
1,8 – 1,4Gol beklentisi (xG)
3 – 5İsabetli şut
8🟨 0🟥Kartlar

31 Ekim 2026 tarihinde Stadion SK Lisen'de oynanan Czech Liga 13. hafta maçında Artis ile Zlin karşı karşıya geldi; taraflar 2-2 berabere kaldı. İlk yarı 2-2 tamamlandı; maçı Vojtech Opocensky yönetti. Artis 4-2-3-1 (R. Nadvornik), Zlin 4-2-3-1 (P. Hoftych) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

ArtisZlin0120'15'30'45'60'75'90'devre30' adebayo quadri adediran (Artis)35' Emmanuel Fully (Artis)21' Miloš Kopečný (Zlin)45.4' Miloš Kratochvíl (Zlin)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

45+1. dakikada Miloš Kratochvíl skoru 2-2'e getirdi ve bu son eşitlik maçın kaderini belirledi; öndeki taraf 1 kez değişmişti.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Artis %49, Zlin %51 paya sahipti; şutlarda tablo 11-9, isabetli şutlarda 3-5, ceza sahası içinden 9-6 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,8 – 1,4: pozisyon kalitesine göre Artis daha net fırsatlar üretti, beraberlik ise iki tarafı da tam memnun etmemiş olmalı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 2-4, faul 15-15; kaleci kurtarışları 3-1, ofsayt 1-2. Artis 365 pas denedi, Zlin 312 pas; Artis oyunu daha çok elinde tuttu.

ArtisZlinTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışArtis · Topla oynama: 49Artis · Şut: 11Artis · İsabetli şut: 3Artis · Korner: 2Artis · Kurtarış: 3Zlin · Topla oynama: 51Zlin · Şut: 9Zlin · İsabetli şut: 5Zlin · Korner: 4Zlin · Kurtarış: 1
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
ArtisZlinTopla oynama %Artis · Topla oynama %: 49Zlin · Topla oynama %: 514951ŞutArtis · Şut: 11Zlin · Şut: 9119İsabetli şutArtis · İsabetli şut: 3Zlin · İsabetli şut: 535Ceza sahası içi şutArtis · Ceza sahası içi şut: 9Zlin · Ceza sahası içi şut: 696Gol beklentisi (xG)Artis · Gol beklentisi (xG): 1,8Zlin · Gol beklentisi (xG): 1,41,81,4KornerArtis · Korner: 2Zlin · Korner: 424PasArtis · Pas: 365Zlin · Pas: 312365312Kaleci kurtarışıArtis · Kaleci kurtarışı: 3Zlin · Kaleci kurtarışı: 131FaulArtis · Faul: 15Zlin · Faul: 151515OfsaytArtis · Ofsayt: 1Zlin · Ofsayt: 212
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 8 sarı kart çıktı. Bu, ortalamanın üzerinde sert bir maç anlamına geliyor. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Artis 6, Zlin 3); ilk hamle 60. dakikada Zlin tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 7.5 ile M. Kratochvíl (Zlin), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Artis için 6,7, Zlin için 6,5 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.7 ile J. Černín'a (Zlin) verildi.

ArtisZlinM. KratochvílM. Kratochvíl: 7.5 puan, 90 dk7.5E. FullyE. Fully: 7.2 puan, 90 dk7.2Q. AdediranQ. Adediran: 7.1 puan, 81 dk7.1Š. HarazimŠ. Harazim: 7.0 puan, 90 dk7.0D. MachalíkD. Machalík: 6.9 puan, 90 dk6.9T. PoznarT. Poznar: 6.9 puan, 60 dk6.9S. KanuS. Kanu: 6.8 puan, 30 dk6.8PapaléléPapalélé: 6.8 puan, 81 dk6.8R. KasikR. Kasik: 6.8 puan, 90 dk6.8D. PlechatýD. Plechatý: 6.7 puan, 90 dk6.7Prince Mbatshi MukubaPrince Mbatshi Mukuba: 6.6 puan, 90 dk6.6A. LabíkA. Labík: 6.5 puan, 66 dk6.5
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Artis
E. Fully ⚽90'7.2Q. Adediran ⚽81'7.1Š. Harazim90'7.0Papalélé 🅰️81'6.8R. Kasik90'6.8
Zlin
M. Kratochvíl ⚽90'7.5D. Machalík 🅰️90'6.9T. Poznar 🅰️60'6.9S. Kanu30'6.8Prince Mbatshi Mukuba90'6.6

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 6 karşılaşmada Artis 0, Zlin 2 galibiyet almış, 4 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,2 gol atılmıştı. Bu sonuçla beraberlik sayısı bir arttı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Beraberlik: 5 (%71)Zlin galibiyeti: 2 (%29)7maçArtis galibiyeti0%0Beraberlik5%71Zlin galibiyeti2%29
Son 7 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Artis · Zlin · 31.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç