📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Slovácko 1-3 Teplice: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 31 Ekim 2026 · Czech Liga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
1-3Maç sonucu
1-2İlk yarı
%65 – %35Topla oynama
3,1 – 1,6Gol beklentisi (xG)
12 – 4İsabetli şut
2🟨 0🟥Kartlar

31 Ekim 2026 tarihinde Mestsky Fotbalovy Stadion'de oynanan Czech Liga 13. hafta maçında Slovácko ile Teplice karşı karşıya geldi; maç 1-3 bitti ve Teplice kazandı. İlk yarı 1-2 tamamlandı; maçı Kubecka Matej yönetti. Slovácko 3-4-2-1 (J. Jelinek), Teplice 4-2-3-1 (Z. Frťala) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

SlováckoTeplice01230'15'30'45'60'75'90'devre44' Michal Trávník (Slovácko)8' Matěj Pulkrab (Teplice)39' Matej Radosta (Teplice)51' Matej Riznič (Teplice)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

8. dakikada Matěj Pulkrab skoru 0-1 yaptı; bu golden sonra Teplice üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Slovácko %65, Teplice %35 paya sahipti; şutlarda tablo 36-8, isabetli şutlarda 12-4, ceza sahası içinden 23-8 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 3,1 – 1,6: pozisyon kalitesine göre Slovácko daha net fırsatlar üretti, ancak maçı Teplice kazandı — sonuç pozisyon üretimiyle örtüşmedi. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 7-3, faul 11-21; kaleci kurtarışları 1-10, ofsayt 0-2. Slovácko 555 pas denedi, Teplice 285 pas; Slovácko oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

SlováckoTepliceTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışSlovácko · Topla oynama: 65Slovácko · Şut: 36Slovácko · İsabetli şut: 12Slovácko · Korner: 7Slovácko · Kurtarış: 1Teplice · Topla oynama: 35Teplice · Şut: 8Teplice · İsabetli şut: 4Teplice · Korner: 3Teplice · Kurtarış: 10
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
SlováckoTepliceTopla oynama %Slovácko · Topla oynama %: 65Teplice · Topla oynama %: 356535ŞutSlovácko · Şut: 36Teplice · Şut: 8368İsabetli şutSlovácko · İsabetli şut: 12Teplice · İsabetli şut: 4124Ceza sahası içi şutSlovácko · Ceza sahası içi şut: 23Teplice · Ceza sahası içi şut: 8238Gol beklentisi (xG)Slovácko · Gol beklentisi (xG): 3,1Teplice · Gol beklentisi (xG): 1,63,11,6KornerSlovácko · Korner: 7Teplice · Korner: 373PasSlovácko · Pas: 555Teplice · Pas: 285555285Kaleci kurtarışıSlovácko · Kaleci kurtarışı: 1Teplice · Kaleci kurtarışı: 10110FaulSlovácko · Faul: 11Teplice · Faul: 211121OfsaytSlovácko · Ofsayt: 0Teplice · Ofsayt: 202
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 2 sarı kart çıktı. Oldukça temiz bir mücadeleydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Slovácko 5, Teplice 5); ilk hamle 57. dakikada Teplice tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.5 ile M. Trmal (Teplice). En az 45 dakika oynayanların ortalaması Slovácko için 6,6, Teplice için 7 — Teplice kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.6 ile M. Heča'a (Slovácko) verildi.

SlováckoTepliceM. TrmalM. Trmal: 8.5 puan, 90 dk8.5M. PulkrabM. Pulkrab: 8.3 puan, 80 dk8.3M. TrávníkM. Trávník: 8.1 puan, 90 dk8.1M. RadostaM. Radosta: 7.5 puan, 80 dk7.5M. ŠviderskýM. Šviderský: 7.2 puan, 62 dk7.2D. VečerkaD. Večerka: 7.0 puan, 90 dk7.0M. ČermákM. Čermák: 6.9 puan, 57 dk6.9M. RundićM. Rundić: 6.8 puan, 62 dk6.8L. TakácsL. Takács: 6.8 puan, 33 dk6.8P. BlahútP. Blahút: 6.7 puan, 90 dk6.7M. RizničM. Riznič: 6.7 puan, 90 dk6.7I. HopiI. Hopi: 6.7 puan, 57 dk6.7
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Slovácko
M. Trávník ⚽90'8.1M. Šviderský 🅰️62'7.2J. Fiala17'6.9M. Rundić62'6.8P. Blahút90'6.7
Teplice
M. Trmal90'8.5M. Pulkrab ⚽ 🅰️80'8.3M. Radosta ⚽80'7.5D. Večerka90'7.0M. Čermák 🅰️57'6.9

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Slovácko 3, Teplice 4 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2 gol atılmıştı. Bu sonuçla Teplice rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Slovácko galibiyeti: 3 (%30)Beraberlik: 2 (%20)Teplice galibiyeti: 5 (%50)10maçSlovácko galibiyeti3%30Beraberlik2%20Teplice galibiyeti5%50
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Slovácko · Teplice · 31.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç