📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Sturm Graz 2-2 Ried: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 25 Ekim 2026 · Bundesliga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-2Maç sonucu
1-1İlk yarı
%44 – %56Topla oynama
1,9 – 1,4Gol beklentisi (xG)
6 – 4İsabetli şut
4🟨 2🟥Kartlar

25 Ekim 2026 tarihinde Stadion Graz-Liebenau'de oynanan Bundesliga 10. hafta maçında Sturm Graz ile Ried karşı karşıya geldi; taraflar 2-2 berabere kaldı. İlk yarı 1-1 tamamlandı; maçı Safak Barmaksiz yönetti. Sturm Graz 3-4-2-1 (Fabio Ingolitsch), Ried 3-4-1-2 (Mario Despotovic) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Sturm GrazRied0120'15'30'45'60'75'90'devre31' Simon Seidl (Sturm Graz)90.4' Belmin Beganovic (Sturm Graz)45.4' Philipp Pomer (Ried)55' Isaac Thelin (Ried)45' kırmızı kart: Arjan Malić90' kırmızı kart: Fabio Ingolitsch
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

90+2. dakikada Belmin Beganovic skoru 2-2'e getirdi ve bu son eşitlik maçın kaderini belirledi; öndeki taraf 1 kez değişmişti.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Sturm Graz %44, Ried %56 paya sahipti; şutlarda tablo 27-10, isabetli şutlarda 6-4, ceza sahası içinden 19-5 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,9 – 1,4: pozisyon kalitesine göre Sturm Graz daha net fırsatlar üretti, beraberlik ise iki tarafı da tam memnun etmemiş olmalı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 8-2, faul 8-14; kaleci kurtarışları 2-4, ofsayt 1-0. Sturm Graz 328 pas denedi, Ried 437 pas; Ried oyunu daha çok elinde tuttu.

Sturm GrazRiedTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışSturm Graz · Topla oynama: 44Sturm Graz · Şut: 27Sturm Graz · İsabetli şut: 6Sturm Graz · Korner: 8Sturm Graz · Kurtarış: 2Ried · Topla oynama: 56Ried · Şut: 10Ried · İsabetli şut: 4Ried · Korner: 2Ried · Kurtarış: 4
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Sturm GrazRiedTopla oynama %Sturm Graz · Topla oynama %: 44Ried · Topla oynama %: 564456ŞutSturm Graz · Şut: 27Ried · Şut: 102710İsabetli şutSturm Graz · İsabetli şut: 6Ried · İsabetli şut: 464Ceza sahası içi şutSturm Graz · Ceza sahası içi şut: 19Ried · Ceza sahası içi şut: 5195Gol beklentisi (xG)Sturm Graz · Gol beklentisi (xG): 1,9Ried · Gol beklentisi (xG): 1,41,91,4KornerSturm Graz · Korner: 8Ried · Korner: 282PasSturm Graz · Pas: 328Ried · Pas: 437328437Kaleci kurtarışıSturm Graz · Kaleci kurtarışı: 2Ried · Kaleci kurtarışı: 424FaulSturm Graz · Faul: 8Ried · Faul: 14814OfsaytSturm Graz · Ofsayt: 1Ried · Ofsayt: 010
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı ve 2 kırmızı kart çıktı (45' Arjan Malić, 90' Fabio Ingolitsch). Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Sturm Graz 5, Ried 5); ilk hamle 63. dakikada Ried tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.2 ile S. Seidl (Sturm Graz), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Sturm Graz için 6,5, Ried için 6,7 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.8 ile A. Helac'a (Sturm Graz) verildi.

Sturm GrazRiedS. SeidlS. Seidl: 8.2 puan, 67 dk8.2I. Kiese ThelinI. Kiese Thelin: 8.1 puan, 80 dk8.1B. BeganovićB. Beganović: 8.1 puan, 23 dk8.1F. RossdorferF. Rossdorfer: 7.3 puan, 90 dk7.3Jacob Peter HödlJacob Peter Hödl: 7.2 puan, 90 dk7.2S. ChukwudiS. Chukwudi: 6.9 puan, 90 dk6.9A. LeitnerA. Leitner: 6.8 puan, 90 dk6.8P. PomerP. Pomer: 6.7 puan, 90 dk6.7P. KollerP. Koller: 6.6 puan, 90 dk6.6J. QuarshieJ. Quarshie: 6.5 puan, 90 dk6.5L. MalicsekL. Malicsek: 6.5 puan, 63 dk6.5L. BalboL. Balbo: 6.5 puan, 67 dk6.5
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Sturm Graz
S. Seidl ⚽67'8.2B. Beganović ⚽23'8.1Jacob Peter Hödl 🅰️90'7.2P. Koller90'6.6J. Quarshie90'6.5
Ried
I. Kiese Thelin ⚽80'8.1F. Rossdorfer 🅰️90'7.3S. Chukwudi90'6.9A. Leitner90'6.8P. Pomer ⚽90'6.7

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada Sturm Graz 6, Ried 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 2,8 gol atılmıştı. Bu sonuçla beraberlik sayısı bir arttı; maç, rekabetin gol ortalamasının üzerinde bir skor üretti.

Sturm Graz galibiyeti: 6 (%60)Beraberlik: 3 (%30)Ried galibiyeti: 1 (%10)10maçSturm Graz galibiyeti6%60Beraberlik3%30Ried galibiyeti1%10
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Sturm Graz · Ried · 25.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç