📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

1. FC Magdeburg 3-0 1. FC Kaiserslautern: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 12 Eylül 2026 · 2. Bundesliga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
3-0Maç sonucu
2-0İlk yarı
%53 – %47Topla oynama
1,1 – 1,1Gol beklentisi (xG)
10 – 6İsabetli şut
3🟨 0🟥Kartlar

12 Eylül 2026 tarihinde Avnet-Arena'de oynanan 2. Bundesliga 5. hafta maçında 1. FC Magdeburg ile 1. FC Kaiserslautern karşı karşıya geldi; maç 3-0 bitti ve 1. FC Magdeburg kazandı. İlk yarı 2-0 tamamlandı; maçı M. P. Eckermann yönetti. 1. FC Magdeburg 4-3-3 (Petrik Sander), 1. FC Kaiserslautern 3-4-2-1 (Torsten Lieberknecht) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

1. FC Magdeburg1. FC Kaiserslautern01230'15'30'45'60'75'90'devre12' E. Iyoha (1. FC Magdeburg)16' A. Nollenberger (1. FC Magdeburg)53' E. Iyoha (1. FC Magdeburg)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

12. dakikada E. Iyoha skoru 1-0 yaptı; bu golden sonra 1. FC Magdeburg üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada 1. FC Magdeburg %53, 1. FC Kaiserslautern %47 paya sahipti; şutlarda tablo 18-13, isabetli şutlarda 10-6, ceza sahası içinden 13-9 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,1 – 1,1: pozisyon kalitesine göre 1. FC Magdeburg daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 4-3, faul 9-5; kaleci kurtarışları 5-7, ofsayt 1-1. 1. FC Magdeburg 530 pas denedi (%86 isabet), 1. FC Kaiserslautern 459 pas (%82 isabet); 1. FC Magdeburg oyunu daha çok elinde tuttu.

1. FC Magdeburg1. FC KaiserslauternTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarış1. FC Magdeburg · Topla oynama: 531. FC Magdeburg · Şut: 181. FC Magdeburg · İsabetli şut: 101. FC Magdeburg · Korner: 41. FC Magdeburg · Pas isabeti: 861. FC Magdeburg · Kurtarış: 51. FC Kaiserslautern · Topla oynama: 471. FC Kaiserslautern · Şut: 131. FC Kaiserslautern · İsabetli şut: 61. FC Kaiserslautern · Korner: 31. FC Kaiserslautern · Pas isabeti: 821. FC Kaiserslautern · Kurtarış: 7
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
1. FC Magdeburg1. FC KaiserslauternTopla oynama %1. FC Magdeburg · Topla oynama %: 531. FC Kaiserslautern · Topla oynama %: 475347Şut1. FC Magdeburg · Şut: 181. FC Kaiserslautern · Şut: 131813İsabetli şut1. FC Magdeburg · İsabetli şut: 101. FC Kaiserslautern · İsabetli şut: 6106Ceza sahası içi şut1. FC Magdeburg · Ceza sahası içi şut: 131. FC Kaiserslautern · Ceza sahası içi şut: 9139Gol beklentisi (xG)1. FC Magdeburg · Gol beklentisi (xG): 1,11. FC Kaiserslautern · Gol beklentisi (xG): 1,11,11,1Korner1. FC Magdeburg · Korner: 41. FC Kaiserslautern · Korner: 343Pas1. FC Magdeburg · Pas: 5301. FC Kaiserslautern · Pas: 459530459Pas isabeti %1. FC Magdeburg · Pas isabeti %: 861. FC Kaiserslautern · Pas isabeti %: 828682Kaleci kurtarışı1. FC Magdeburg · Kaleci kurtarışı: 51. FC Kaiserslautern · Kaleci kurtarışı: 757Faul1. FC Magdeburg · Faul: 91. FC Kaiserslautern · Faul: 595Ofsayt1. FC Magdeburg · Ofsayt: 11. FC Kaiserslautern · Ofsayt: 111
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 3 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (1. FC Magdeburg 5, 1. FC Kaiserslautern 5); ilk hamle 46. dakikada 1. FC Kaiserslautern tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.9 ile Dominik Reimann (1. FC Magdeburg). En az 45 dakika oynayanların ortalaması 1. FC Magdeburg için 7,5, 1. FC Kaiserslautern için 6,5 — 1. FC Magdeburg kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile Julian Krahl'a (1. FC Kaiserslautern) verildi.

1. FC Magdeburg1. FC KaiserslauternDominik ReimannDominik Reimann: 8.9 puan, 90 dk8.9Alexander NollenbergerAlexander Nollenberger: 8.3 puan, 90 dk8.3Emmanuel IyohaEmmanuel Iyoha: 7.9 puan, 80 dk7.9Daniel HeberDaniel Heber: 7.7 puan, 73 dk7.7Falko MichelFalko Michel: 7.6 puan, 90 dk7.6Anselmo Garcia McNultyAnselmo Garcia McNulty: 7.3 puan, 90 dk7.3Moritz KwartengMoritz Kwarteng: 7.3 puan, 73 dk7.3Semih ŞahinSemih Şahin: 7.3 puan, 90 dk7.3Mateusz ŻukowskiMateusz Żukowski: 7.2 puan, 90 dk7.2Mika HaasMika Haas: 7.2 puan, 29 dk7.2Herbert BockhornHerbert Bockhorn: 6.9 puan, 73 dk6.9Luka HyryläinenLuka Hyryläinen: 6.9 puan, 85 dk6.9
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
1. FC Magdeburg
Dominik Reimann90'8.9Alexander Nollenberger ⚽90'8.3Emmanuel Iyoha ⚽80'7.9Daniel Heber 🅰️73'7.7Falko Michel90'7.6
1. FC Kaiserslautern
Semih Şahin90'7.3Mika Haas29'7.2Jacob Rasmussen90'6.9Paul Joly29'6.9Fabian Kunze90'6.7

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada 1. FC Magdeburg 4, 1. FC Kaiserslautern 2 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 4 gol atılmıştı. Bu sonuçla 1. FC Magdeburg rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; gol sayısı rekabetin ortalamasının altında kaldı.

1. FC Magdeburg galibiyeti: 5 (%50)Beraberlik: 3 (%30)1. FC Kaiserslautern galibiyeti: 2 (%20)10maç1. FC Magdeburg galibiyeti5%50Beraberlik3%301. FC Kaiserslautern gali…2%20
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · 1. FC Magdeburg · 1. FC Kaiserslautern · 12.09.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç