📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

1. FC Nürnberg 2-1 Hannover 96: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 11 Eylül 2026 · 2. Bundesliga
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
2-1Maç sonucu
1-1İlk yarı
%54 – %46Topla oynama
2,2 – 1,3Gol beklentisi (xG)
8 – 2İsabetli şut
4🟨 0🟥Kartlar

11 Eylül 2026 tarihinde Max-Morlock-Stadion'de oynanan 2. Bundesliga 5. hafta maçında 1. FC Nürnberg ile Hannover 96 karşı karşıya geldi; maç 2-1 bitti ve 1. FC Nürnberg kazandı. İlk yarı 1-1 tamamlandı; maçı F. Lechner yönetti. 1. FC Nürnberg 4-2-3-1 (Miroslav Klose), Hannover 96 3-1-4-2 (Christian Titz) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

1. FC NürnbergHannover 960120'15'30'45'60'75'90'devre5' J. Justvan (1. FC Nürnberg)65' M. A. Zoma (1. FC Nürnberg)8' L. Gindorf (Hannover 96)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

65. dakikada M. A. Zoma skoru 2-1 yaptı; bu golden sonra 1. FC Nürnberg üstünlüğü bir daha kaybetmedi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada 1. FC Nürnberg %54, Hannover 96 %46 paya sahipti; şutlarda tablo 27-9, isabetli şutlarda 8-2, ceza sahası içinden 17-7 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 2,2 – 1,3: pozisyon kalitesine göre 1. FC Nürnberg daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 7-2, faul 10-12; kaleci kurtarışları 1-6, ofsayt 0-3. 1. FC Nürnberg 489 pas denedi (%87 isabet), Hannover 96 415 pas (%85 isabet); 1. FC Nürnberg oyunu daha çok elinde tuttu.

1. FC NürnbergHannover 96Topla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarış1. FC Nürnberg · Topla oynama: 541. FC Nürnberg · Şut: 271. FC Nürnberg · İsabetli şut: 81. FC Nürnberg · Korner: 71. FC Nürnberg · Pas isabeti: 871. FC Nürnberg · Kurtarış: 1Hannover 96 · Topla oynama: 46Hannover 96 · Şut: 9Hannover 96 · İsabetli şut: 2Hannover 96 · Korner: 2Hannover 96 · Pas isabeti: 85Hannover 96 · Kurtarış: 6
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
1. FC NürnbergHannover 96Topla oynama %1. FC Nürnberg · Topla oynama %: 54Hannover 96 · Topla oynama %: 465446Şut1. FC Nürnberg · Şut: 27Hannover 96 · Şut: 9279İsabetli şut1. FC Nürnberg · İsabetli şut: 8Hannover 96 · İsabetli şut: 282Ceza sahası içi şut1. FC Nürnberg · Ceza sahası içi şut: 17Hannover 96 · Ceza sahası içi şut: 7177Gol beklentisi (xG)1. FC Nürnberg · Gol beklentisi (xG): 2,2Hannover 96 · Gol beklentisi (xG): 1,32,21,3Korner1. FC Nürnberg · Korner: 7Hannover 96 · Korner: 272Pas1. FC Nürnberg · Pas: 489Hannover 96 · Pas: 415489415Pas isabeti %1. FC Nürnberg · Pas isabeti %: 87Hannover 96 · Pas isabeti %: 858785Kaleci kurtarışı1. FC Nürnberg · Kaleci kurtarışı: 1Hannover 96 · Kaleci kurtarışı: 616Faul1. FC Nürnberg · Faul: 10Hannover 96 · Faul: 121012Ofsayt1. FC Nürnberg · Ofsayt: 0Hannover 96 · Ofsayt: 303
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (1. FC Nürnberg 4, Hannover 96 5); ilk hamle 55. dakikada Hannover 96 tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.2 ile Mohamed Ali Zoma (1. FC Nürnberg), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması 1. FC Nürnberg için 7,1, Hannover 96 için 6,8 — 1. FC Nürnberg kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.2 ile Stefán Teitur Þórðarson'a (Hannover 96) verildi.

1. FC NürnbergHannover 96Mohamed Ali ZomaMohamed Ali Zoma: 8.2 puan, 89 dk8.2Leo WeinkaufLeo Weinkauf: 8.0 puan, 90 dk8.0Fynn OttoFynn Otto: 7.9 puan, 90 dk7.9Adam MarkhievAdam Markhiev: 7.7 puan, 90 dk7.7Julian JustvanJulian Justvan: 7.6 puan, 72 dk7.6Bastian AllgeierBastian Allgeier: 7.5 puan, 90 dk7.5Eric PorstnerEric Porstner: 7.2 puan, 90 dk7.2Lars Timo GindorfLars Timo Gindorf: 7.2 puan, 71 dk7.2Jan ReichertJan Reichert: 6.9 puan, 90 dk6.9Tim JanischTim Janisch: 6.9 puan, 90 dk6.9Javier FernandezJavier Fernandez: 6.9 puan, 90 dk6.9Boris TomiakBoris Tomiak: 6.9 puan, 75 dk6.9
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
1. FC Nürnberg
Mohamed Ali Zoma ⚽89'8.2Fynn Otto90'7.9Adam Markhiev90'7.7Julian Justvan ⚽72'7.6Eric Porstner90'7.2
Hannover 96
Leo Weinkauf90'8.0Bastian Allgeier90'7.5Lars Timo Gindorf ⚽71'7.2Ime Okon15'7.0Boris Tomiak75'6.9

🔁 Rekabetin içinde bu maç

Bu maçtan önceki son 9 karşılaşmada 1. FC Nürnberg 2, Hannover 96 4 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmişti; o maçlarda ortalama 3 gol atılmıştı. Bu sonuçla 1. FC Nürnberg rekabetteki galibiyet sayısını artırdı; gol sayısı rekabetin ortalamasına uygundu.

1. FC Nürnberg galibiyeti: 3 (%30)Beraberlik: 3 (%30)Hannover 96 galibiyeti: 4 (%40)10maç1. FC Nürnberg galibiyeti3%30Beraberlik3%30Hannover 96 galibiyeti4%40
Son 10 karşılaşma — bu maç dâhil
💡 Bu ne demek? Bu maç dâhil son karşılaşmaların sonuç dağılımı. Tek bir maçı değil, rekabetin genel eğilimini anlatır. Sözlük →
📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · 1. FC Nürnberg · Hannover 96 · 11.09.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç