📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Celta Vigo 1-2 Union St. Gilloise: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 5 Kasım 2026 · UEFA Europa League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
1-2Maç sonucu
1-1İlk yarı
%58 – %42Topla oynama
1,1 – 2,1Gol beklentisi (xG)
4 – 3İsabetli şut
2🟨 0🟥Kartlar

5 Kasım 2026 tarihinde Municipal de Balaídos'de oynanan UEFA Europa League League Stage - 4 maçında Celta Vigo ile Union St. Gilloise karşı karşıya geldi; maç 1-2 bitti ve Union St. Gilloise kazandı. İlk yarı 1-1 tamamlandı; maçı Aliyar Agayev yönetti. Celta Vigo 3-4-3 (Claudio Giráldez), Union St. Gilloise 3-4-2-1 (D. Hubert) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

80' Besfort Zeneli (Union St. Gilloise) penaltıdan yararlanamadı.

Celta VigoUnion St. Gilloise0120'15'30'45'60'75'90'devre11' Pablo Durán Fernández (Celta Vigo)35' Besfort Zeneli (Union St. Gilloise)49' Besfort Zeneli (Union St. Gilloise)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

49. dakikada Besfort Zeneli skoru 1-2 yaptı; bu golden sonra Union St. Gilloise üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Maçta öndeki taraf 1 kez değişti.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Celta Vigo %58, Union St. Gilloise %42 paya sahipti; şutlarda tablo 13-15, isabetli şutlarda 4-3, ceza sahası içinden 8-9 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,1 – 2,1: pozisyon kalitesine göre Union St. Gilloise daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 11-1, faul 16-11; kaleci kurtarışları 1-3, ofsayt 1-1. Celta Vigo 596 pas denedi, Union St. Gilloise 421 pas; Celta Vigo oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Celta VigoUnion St. GilloiseTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışCelta Vigo · Topla oynama: 58Celta Vigo · Şut: 13Celta Vigo · İsabetli şut: 4Celta Vigo · Korner: 11Celta Vigo · Kurtarış: 1Union St. Gilloise · Topla oynama: 42Union St. Gilloise · Şut: 15Union St. Gilloise · İsabetli şut: 3Union St. Gilloise · Korner: 1Union St. Gilloise · Kurtarış: 3
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Celta VigoUnion St. GilloiseTopla oynama %Celta Vigo · Topla oynama %: 58Union St. Gilloise · Topla oynama %: 425842ŞutCelta Vigo · Şut: 13Union St. Gilloise · Şut: 151315İsabetli şutCelta Vigo · İsabetli şut: 4Union St. Gilloise · İsabetli şut: 343Ceza sahası içi şutCelta Vigo · Ceza sahası içi şut: 8Union St. Gilloise · Ceza sahası içi şut: 989Gol beklentisi (xG)Celta Vigo · Gol beklentisi (xG): 1,1Union St. Gilloise · Gol beklentisi (xG): 2,11,12,1KornerCelta Vigo · Korner: 11Union St. Gilloise · Korner: 1111PasCelta Vigo · Pas: 596Union St. Gilloise · Pas: 421596421Kaleci kurtarışıCelta Vigo · Kaleci kurtarışı: 1Union St. Gilloise · Kaleci kurtarışı: 313FaulCelta Vigo · Faul: 16Union St. Gilloise · Faul: 111611OfsaytCelta Vigo · Ofsayt: 1Union St. Gilloise · Ofsayt: 111
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 2 sarı kart çıktı. Oldukça temiz bir mücadeleydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Celta Vigo 5, Union St. Gilloise 5); ilk hamle 60. dakikada Celta Vigo tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.9 ile B. Zeneli (Union St. Gilloise), 2 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Celta Vigo için 6,6, Union St. Gilloise için 6,9 — Union St. Gilloise kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile I. Radu'a (Celta Vigo) verildi.

Celta VigoUnion St. GilloiseB. ZeneliB. Zeneli: 8.9 puan, 90 dk8.9Pablo DuránPablo Durán: 7.9 puan, 90 dk7.9A. ZorganeA. Zorgane: 7.6 puan, 66 dk7.6Sergio CarreiraSergio Carreira: 7.2 puan, 90 dk7.2M. SyllaM. Sylla: 7.1 puan, 90 dk7.1Iago AspasIago Aspas: 7.0 puan, 30 dk7.0Javi RodríguezJavi Rodríguez: 6.9 puan, 90 dk6.9Yoel LagoYoel Lago: 6.8 puan, 90 dk6.8K. RodríguezK. Rodríguez: 6.8 puan, 66 dk6.8D. AquinoD. Aquino: 6.7 puan, 24 dk6.7N. HavenaarN. Havenaar: 6.6 puan, 81 dk6.6Marcos AlonsoMarcos Alonso: 6.6 puan, 90 dk6.6
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Celta Vigo
Pablo Durán ⚽90'7.9Sergio Carreira 🅰️90'7.2Iago Aspas30'7.0Javi Rodríguez90'6.9Yoel Lago90'6.8
Union St. Gilloise
B. Zeneli ⚽90'8.9A. Zorgane 🅰️66'7.6M. Sylla90'7.1I. Hurtevent9'6.9K. Rodríguez 🅰️66'6.8

Puan tablosu: Maçın ardından Celta Vigo 27. sırada 3 puanla, Union St. Gilloise 4. sırada 10 puanla yer alıyor (UEFA Europa League puan durumu).

📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Celta Vigo · Union St. Gilloise · 05.11.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç