📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Hapoel Beer Sheva 0-2 OFI: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 5 Kasım 2026 · UEFA Europa League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
0-2Maç sonucu
0-1İlk yarı
%62 – %38Topla oynama
1,5 – 0,8Gol beklentisi (xG)
4 – 3İsabetli şut
4🟨 0🟥Kartlar

5 Kasım 2026 tarihinde Giulești'de oynanan UEFA Europa League League Stage - 4 maçında Hapoel Beer Sheva ile OFI karşı karşıya geldi; maç 0-2 bitti ve OFI kazandı. İlk yarı 0-1 tamamlandı; maçı Edgars Malcevs yönetti. Hapoel Beer Sheva 4-3-3 (R. Kojok), OFI 3-4-3 (C. Kontis) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Hapoel Beer ShevaOFI0120'15'30'45'60'75'90'devre45.4' Achilleas Poungouras (OFI)56' Taxiarchis Fountas (OFI)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

45+2. dakikada Achilleas Poungouras skoru 0-1 yaptı; bu golden sonra OFI üstünlüğü bir daha kaybetmedi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Hapoel Beer Sheva %62, OFI %38 paya sahipti; şutlarda tablo 16-11, isabetli şutlarda 4-3, ceza sahası içinden 9-5 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,5 – 0,8: pozisyon kalitesine göre Hapoel Beer Sheva daha net fırsatlar üretti, ancak maçı OFI kazandı — sonuç pozisyon üretimiyle örtüşmedi. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 4-2, faul 15-10; kaleci kurtarışları 1-4, ofsayt 0-2. Hapoel Beer Sheva 573 pas denedi, OFI 337 pas; Hapoel Beer Sheva oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Hapoel Beer ShevaOFITopla oynamaŞutİsabetli şutKornerKurtarışHapoel Beer Sheva · Topla oynama: 62Hapoel Beer Sheva · Şut: 16Hapoel Beer Sheva · İsabetli şut: 4Hapoel Beer Sheva · Korner: 4Hapoel Beer Sheva · Kurtarış: 1OFI · Topla oynama: 38OFI · Şut: 11OFI · İsabetli şut: 3OFI · Korner: 2OFI · Kurtarış: 4
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Hapoel Beer ShevaOFITopla oynama %Hapoel Beer Sheva · Topla oynama %: 62OFI · Topla oynama %: 386238ŞutHapoel Beer Sheva · Şut: 16OFI · Şut: 111611İsabetli şutHapoel Beer Sheva · İsabetli şut: 4OFI · İsabetli şut: 343Ceza sahası içi şutHapoel Beer Sheva · Ceza sahası içi şut: 9OFI · Ceza sahası içi şut: 595Gol beklentisi (xG)Hapoel Beer Sheva · Gol beklentisi (xG): 1,5OFI · Gol beklentisi (xG): 0,81,50,8KornerHapoel Beer Sheva · Korner: 4OFI · Korner: 242PasHapoel Beer Sheva · Pas: 573OFI · Pas: 337573337Kaleci kurtarışıHapoel Beer Sheva · Kaleci kurtarışı: 1OFI · Kaleci kurtarışı: 414FaulHapoel Beer Sheva · Faul: 15OFI · Faul: 101510OfsaytHapoel Beer Sheva · Ofsayt: 0OFI · Ofsayt: 202
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 4 sarı kart çıktı. Kart sayısı bir maç için olağan seviyedeydi. Toplam 10 oyuncu değişikliği yapıldı (Hapoel Beer Sheva 5, OFI 5); ilk hamle 62. dakikada Hapoel Beer Sheva tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 7.8 ile A. Poungouras (OFI), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Hapoel Beer Sheva için 6,5, OFI için 6,8 — OFI kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.1 ile O. Marciano'a (Hapoel Beer Sheva) verildi.

Hapoel Beer ShevaOFIA. PoungourasA. Poungouras: 7.8 puan, 90 dk7.8T. FountasT. Fountas: 7.8 puan, 64 dk7.8A. BouchalakisA. Bouchalakis: 7.2 puan, 89 dk7.2K. LiloK. Lilo: 7.0 puan, 90 dk7.0G. MizrahiG. Mizrahi: 6.9 puan, 90 dk6.9I. NachmiasI. Nachmias: 6.8 puan, 90 dk6.8N. AthanasiouN. Athanasiou: 6.8 puan, 90 dk6.8K. KrizmanićK. Krizmanić: 6.7 puan, 90 dk6.7M. Kna'anM. Kna'an: 6.7 puan, 21 dk6.7D. DiopD. Diop: 6.7 puan, 90 dk6.7D. NikolaouD. Nikolaou: 6.6 puan, 90 dk6.6N. YehoshuaN. Yehoshua: 6.6 puan, 90 dk6.6
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Hapoel Beer Sheva
G. Mizrahi90'6.9I. Nachmias90'6.8M. Kna'an21'6.7D. Diop90'6.7N. Yehoshua90'6.6
OFI
A. Poungouras ⚽90'7.8T. Fountas ⚽64'7.8A. Bouchalakis89'7.2K. Lilo90'7.0N. Athanasiou 🅰️90'6.8

Puan tablosu: Maçın ardından Hapoel Beer Sheva 33. sırada 1 puanla, OFI 16. sırada 6 puanla yer alıyor (UEFA Europa League puan durumu).

📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Hapoel Beer Sheva · OFI · 05.11.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç