📊 SkorMerkez Analiz · Derbi Analizi

Galatasaray - Beşiktaş Derbisi Sayılarla: Son 20 Maçın Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · Son maç: 7 Mart 2026 · Güncelleme: 7 Kasım 2026 · İstanbul Derbisi
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
9Galatasaray galibiyeti
2Beraberlik
9Besiktas galibiyeti
2,35Maç başı gol
%70Ev sahibi galibiyeti
0Geri dönüş
SonuçlarEv sahibi avantajıİlk yarıSkorlar ve serilerSezon sezonOyun ve dakikalarGolcülerHoca & hakemDramatik derbilerMaç listesi

Galatasaray - Beşiktaş rekabetinin 27 Şubat 2017 ile 7 Mart 2026 arasında oynanan son 20 resmî maçını sayılarla inceledik. Bu dönemde Galatasaray 9 galibiyet alırken Besiktas 9 kez kazandı; 2 maç berabere bitti. Toplam 47 gol atıldı (Galatasaray 21, Besiktas 26), maç başına ortalama 2,35 gol düştü. Maçların 19 tanesi Süper Lig, 1 tanesi Super Cup kapsamında oynandı.

🏆 Sonuç dağılımı

Galatasaray galibiyeti: 9 (%45)Beraberlik: 2 (%10)Besiktas galibiyeti: 9 (%45)20maçGalatasaray galibiyeti9%45Beraberlik2%10Besiktas galibiyeti9%45
Sonuç dağılımı — son 20 derbi
💡 Bu ne demek? Halkanın her dilimi bir sonuç türünün payı. Yeşil ve mavi dilimler birbirine yakınsa rekabet dengeli, biri baskınsa o takım bu dönemde üstün demektir. Sözlük →

🏟️ Ev sahibi avantajı var mı?

20 maçın 14'ünde ev sahibi kazandı, 4'ünde deplasman takımı galip geldi, 2 maç berabere bitti; yani bu derbide ev sahibi avantajı belirgin biçimde işliyor. Kendi sahasında Galatasaray 11 maçta 7 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı; Besiktas ise evinde 9 maçta 7 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet yaşadı. Galatasaray kalesini 5 maçta, Besiktas 7 maçta gole kapattı.

GalatasarayBesiktasEvinde galibiyetGalatasaray · Evinde galibiyet: 7Besiktas · Evinde galibiyet: 777Evinde beraberlikGalatasaray · Evinde beraberlik: 2Besiktas · Evinde beraberlik: 020Evinde mağlubiyetGalatasaray · Evinde mağlubiyet: 2Besiktas · Evinde mağlubiyet: 222Deplasmanda galibiyetGalatasaray · Deplasmanda galibiyet: 2Besiktas · Deplasmanda galibiyet: 222Gol yemeden bitirdiği maçGalatasaray · Gol yemeden bitirdiği maç: 5Besiktas · Gol yemeden bitirdiği maç: 757
Ev sahibi – deplasman karnesi
💡 Bu ne demek? Her satırda sol çubuk soldaki takımın, sağ çubuk sağdaki takımın sayısı. 'Evinde galibiyet' satırı büyükse takım kendi sahasında güçlü demektir. Neyi göstermez: maçların ne kadar farklı bittiğini. Sözlük →

⏱️ İlk yarı – ikinci yarı

İlk yarı skoru bilinen 20 maçta gollerin 22 tanesi (%47) ilk 45 dakikada, 25 tanesi (%53) ikinci yarıda geldi. Devreye Galatasaray 8, Besiktas 3 kez önde girdi; 9 maçta ilk yarı eşit bitti. Devreye önde giren taraf 11 maçın 10'unda galibiyeti korudu, 0 maçta ise geriden gelinip maç çevrildi — ilk yarıyı önde kapatan taraf hiç kaybetmedi.

Galatasaray devreye önde: 8 (%40)Devre eşit: 9 (%45)Besiktas devreye önde: 3 (%15)0geri dönüşGalatasaray devreye önde8%40Devre eşit9%45Besiktas devreye önde3%15
İlk yarı tablosu — ortadaki sayı: ilk yarıyı önde bitirip kaybedilen maç
💡 Bu ne demek? İlk 45 dakika bitiminde kimin önde olduğunun dağılımı. Ortadaki sayı 'geri dönüş': ilk yarıyı önde kapatıp maçı kaybetme sayısı. Bu sayı yüksekse derbide ilk yarı skoru güvenilir bir işaret değildir. Sözlük →

🔢 Skorlar, seriler ve farklar

En sık görülen sonuç (Galatasaray açısından) 2-1, 4 kez; onu 0-1 (3 kez) izliyor. 11 maç tek golle sonuçlandı, 9 maçta iki takım da gol buldu, 10 maçta üç ve üzeri gol atıldı, 1 maç golsüz bitti. Dönemin en farklı sonucu Galatasaray 0-5 Beşiktaş (03.08.2024).

Son derbilerde iki taraf da üst üste iki galibiyet alamadı, rekabet dengede. Son derbi 07.03.2026 tarihinde Galatasaray lehine 1-0 skorla bitti. Bu 20 maçlık dönemde en uzun yenilmezlik serisi Besiktas tarafında 3 maç (Galatasaray en fazla 2).

Galatasaray ▲Besiktas ▼● kazanan takım27.02.2017 Galatasaray 0-1 Beşiktaş: 0-127.02.2017 Galatasaray 0-1 Beşiktaş: 0-10102.201702.12.2017 Beşiktaş 3-0 Galatasaray: 0-302.12.2017 Beşiktaş 3-0 Galatasaray: 0-30329.04.2018 Galatasaray 2-0 Beşiktaş: 2-029.04.2018 Galatasaray 2-0 Beşiktaş: 2-02004.201802.12.2018 Beşiktaş 1-0 Galatasaray: 0-102.12.2018 Beşiktaş 1-0 Galatasaray: 0-10105.05.2019 Galatasaray 2-0 Beşiktaş: 2-005.05.2019 Galatasaray 2-0 Beşiktaş: 2-02005.201927.10.2019 Beşiktaş 1-0 Galatasaray: 0-127.10.2019 Beşiktaş 1-0 Galatasaray: 0-10115.03.2020 Galatasaray 0-0 Beşiktaş: 0-015.03.2020 Galatasaray 0-0 Beşiktaş: 0-00003.202017.01.2021 Beşiktaş 2-0 Galatasaray: 0-217.01.2021 Beşiktaş 2-0 Galatasaray: 0-20208.05.2021 Galatasaray 3-1 Beşiktaş: 3-108.05.2021 Galatasaray 3-1 Beşiktaş: 3-13105.202125.10.2021 Beşiktaş 2-1 Galatasaray: 1-225.10.2021 Beşiktaş 2-1 Galatasaray: 1-21214.03.2022 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-114.03.2022 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-12103.202205.11.2022 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-105.11.2022 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-12130.04.2023 Beşiktaş 3-1 Galatasaray: 1-330.04.2023 Beşiktaş 3-1 Galatasaray: 1-31304.202321.10.2023 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-121.10.2023 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-12103.03.2024 Beşiktaş 0-1 Galatasaray: 1-003.03.2024 Beşiktaş 0-1 Galatasaray: 1-01003.202403.08.2024 Galatasaray 0-5 Beşiktaş: 0-503.08.2024 Galatasaray 0-5 Beşiktaş: 0-50528.10.2024 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-128.10.2024 Galatasaray 2-1 Beşiktaş: 2-12110.202429.03.2025 Beşiktaş 2-1 Galatasaray: 1-229.03.2025 Beşiktaş 2-1 Galatasaray: 1-21204.10.2025 Galatasaray 1-1 Beşiktaş: 1-104.10.2025 Galatasaray 1-1 Beşiktaş: 1-11110.202507.03.2026 Beşiktaş 0-1 Galatasaray: 1-007.03.2026 Beşiktaş 0-1 Galatasaray: 1-010
Maç maç goller — en eski solda, koyu renk kazanan
💡 Bu ne demek? Her sütun bir maç: yukarıdaki yeşil kısım soldaki takımın golleri, aşağıdaki mavi kısım rakibin golleri. Koyu renk o maçı kazananı, gri nokta beraberliği gösterir. Böylece hangi dönemde kimin üstün olduğunu tek bakışta görürsünüz. Sözlük →
2-12-1: 4 kez4 kez0-10-1: 3 kez3 kez1-01-0: 2 kez2 kez1-21-2: 2 kez2 kez2-02-0: 2 kez2 kez1-11-1: 1 kez1 kez
En sık skorlar — Galatasaray açısından
💡 Bu ne demek? Bu dönemde en sık tekrarlanan skorlar. Skorlar soldaki takım açısından yazılır (2-1 = soldaki takım 2 attı). Sık görülen skor, derbinin genelde nasıl bir maç olduğunu anlatır: 1-0'lar kapalı, 3-2'ler açık oyun demektir. Sözlük →

📅 Sezon sezon

Sezon sezon bakıldığında en gollü sezon 2024-25 oldu (maç başına 3,7 gol). Galatasaray için en iyi sezon 2023-24 (2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet), Besiktas için 2016-17 (1 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet). Aşağıdaki grafik ve tablo 10 sezonun tamamını gösteriyor.

GalatasarayBeraberlikBesiktas2016-172016-17 · Besiktas galibiyeti: 112017-182017-18 · Galatasaray galibiyeti: 112017-18 · Besiktas galibiyeti: 112018-192018-19 · Galatasaray galibiyeti: 112018-19 · Besiktas galibiyeti: 112019-202019-20 · Beraberlik: 112019-20 · Besiktas galibiyeti: 112020-212020-21 · Galatasaray galibiyeti: 112020-21 · Besiktas galibiyeti: 112021-222021-22 · Galatasaray galibiyeti: 112021-22 · Besiktas galibiyeti: 112022-232022-23 · Galatasaray galibiyeti: 112022-23 · Besiktas galibiyeti: 112023-242023-24 · Galatasaray galibiyeti: 222024-252024-25 · Galatasaray galibiyeti: 112024-25 · Besiktas galibiyeti: 222025-262025-26 · Galatasaray galibiyeti: 112025-26 · Beraberlik: 11
Sezon sezon sonuçlar
💡 Bu ne demek? Her satır bir sezon; yeşil, gri ve mavi parçalar o sezonki galibiyet–beraberlik–galibiyet sayıları. Üstünlüğün yıllar içinde nasıl el değiştirdiğini gösterir. Sözlük →
SezonMaçGalatasaray GBBesiktas GGolOrt.
2016-1710010-11
2017-1821012-32,5
2018-1921012-11,5
2019-2020110-10,5
2020-2121013-33
2021-2221013-33
2022-2321013-43,5
2023-2422003-12
2024-2531023-83,7
2025-2621102-11,5

🎯 Oyun, kartlar ve dakikalar

Detaylı verisi bulunan son 10 derbide maç başına ortalama 7 sarı kart gösterildi, toplam 7 kırmızı kart çıktı, 2 penaltı golü kaydedildi, 1 gol kendi kalesine atıldı. Topla oynamada ortalama Galatasaray %50 – Besiktas %50; şut ortalaması 14,6 – 13,3, isabetli şut 4,3 – 4,5, gol beklentisi (xG) 1,3 – 1,1. Goller en çok 76-90+. dakikalar arasında geldi (7 gol); 76. dakikadan sonra atılan 7 gol (%25) son çeyreğin ağırlığını gösteriyor. 75. dakikada önde olan taraf 8 maçın 7'sinde kazandı, 1 maçta son dakikalarda maçı kaybetti.

GalatasarayBesiktasŞut (ort.)Galatasaray · Şut (ort.): 14,6Besiktas · Şut (ort.): 13,314,613,3İsabetli şut (ort.)Galatasaray · İsabetli şut (ort.): 4,3Besiktas · İsabetli şut (ort.): 4,54,34,5Gol beklentisi xG (ort.)Galatasaray · Gol beklentisi xG (ort.): 1,3Besiktas · Gol beklentisi xG (ort.): 1,11,31,1Topla oynama (ort. %)Galatasaray · Topla oynama (ort. %): 50Besiktas · Topla oynama (ort. %): 505050Gol (toplam)Galatasaray · Gol (toplam): 21Besiktas · Gol (toplam): 262126
Oyun göstergeleri — son 10 derbi ortalaması
💡 Bu ne demek? Son maçların ortalamaları karşılaştırılıyor. 'Gol beklentisi (xG)' satırı, pozisyon kalitesine göre normalde kaç gol beklendiğini söyler; gerçek golden yüksekse takım pozisyon üretiyor ama bitiremiyor demektir. Sözlük →
GalatasarayBesiktas36Galatasaray · 1-15: 11Besiktas · 1-15: 331-15Galatasaray · 16-30: 44Besiktas · 16-30: 2216-30Galatasaray · 31-45+: 33Besiktas · 31-45+: 1131-45+Galatasaray · 46-60: 22Besiktas · 46-60: 2246-60Galatasaray · 61-75: 11Besiktas · 61-75: 2261-75Galatasaray · 76-90+: 11Besiktas · 76-90+: 6676-90+
Gollerin dakika dağılımı — son 10 derbi
💡 Bu ne demek? Goller 15 dakikalık dilimlere ayrıldı. Hangi dilim yüksekse goller o dakikalarda geliyor. '76-90+' yüksekse derbi son çeyrekte kazanılıyor demektir. Sözlük →
Toplam gol — dakika dilimine göre yoğunluk1-15: 441-1516-30: 6616-3031-45+: 4431-45+46-60: 4446-6061-75: 3361-7576-90+: 7776-90+
Gol ısı şeridi
💡 Bu ne demek? Aynı bilginin renkle gösterimi: koyu yeşil = çok gol, açık yeşil = az gol. Sadece dakika dilimine göre yoğunluk gösterir; sahadaki bölgeyi (ısı haritası) göstermez. Sözlük →
GalatasarayBesiktas335067Galatasaray · 03.2022: 44%Galatasaray · 11.2022: 54%Galatasaray · 04.2023: 55%Galatasaray · 10.2023: 52%Galatasaray · 03.2024: 52%Galatasaray · 08.2024: 60%Galatasaray · 10.2024: 39%Galatasaray · 03.2025: 47%Galatasaray · 10.2025: 54%Galatasaray · 03.2026: 40%Besiktas · 03.2022: 56%Besiktas · 11.2022: 46%Besiktas · 04.2023: 45%Besiktas · 10.2023: 48%Besiktas · 03.2024: 48%Besiktas · 08.2024: 40%Besiktas · 10.2024: 61%Besiktas · 03.2025: 53%Besiktas · 10.2025: 46%Besiktas · 03.2026: 60%03.202211.202204.202310.202303.202408.202410.202403.202510.202503.2026
Topla oynama (%) — maç maç, en eski solda
💡 Bu ne demek? Topla oynama yüzdesi: topun dakika olarak ne kadarı o takımdaydı. Yüksek olması iyi oynamak demek değildir; savunmada kapanan takım az top tutup kazanabilir. Çizgi her maçı ayrı gösterir. Sözlük →
Sarı kartKırmızı kart510Sarı kart · 14.03: 88Kırmızı kart · 14.03: 014.03Sarı kart · 05.11: 77Kırmızı kart · 05.11: 005.11Sarı kart · 30.04: 88Kırmızı kart · 30.04: 030.04Sarı kart · 21.10: 88Kırmızı kart · 21.10: 1121.10Sarı kart · 03.03: 22Kırmızı kart · 03.03: 1103.03Sarı kart · 03.08: 88Kırmızı kart · 03.08: 1103.08Sarı kart · 28.10: 77Kırmızı kart · 28.10: 028.10Sarı kart · 29.03: 66Kırmızı kart · 29.03: 2229.03Sarı kart · 04.10: 66Kırmızı kart · 04.10: 1104.10Sarı kart · 07.03: 1010Kırmızı kart · 07.03: 1107.03
Kartlar — maç maç (🟨 sarı, 🟥 kırmızı)
💡 Bu ne demek? Her maçta çıkan sarı (sarı sütun) ve kırmızı (kırmızı sütun) kart sayısı. Süper Lig'de bir maçta ortalama 4-5 sarı kart normaldir; üstü sert maç demektir. Sözlük →

⚽ Golcüler ve maçın adamları

Son 10 derbinin golcüleri
M. Icardi Galatasaray5 golV. Osimhen Galatasaray2 golRafa Besiktas2 golC. Immobile Besiktas2 golK. Aktürkoğlu Galatasaray2 golT. Abraham Beşiktaş1 gol
Maçın adamı (en yüksek puan)
Uğurcan Çakır Galatasaray · 07.03.20268.3İlkay Gündoğan Galatasaray · 04.10.20258.0Rafa Silva Besiktas · 29.03.20258.7Gabriel Sara Galatasaray · 28.10.20248.3Rafa Silva Besiktas · 03.08.20249.2Milot Rashica Besiktas · 03.03.20247.5

Son 10 maçın en çok gol atan isimleri M. Icardi (Galatasaray, 5 gol, 3 farklı maçta), V. Osimhen (Galatasaray, 2 gol, 2 farklı maçta), Rafa (Besiktas, 2 gol, 2 farklı maçta), C. Immobile (Besiktas, 2 gol). Maç puanlarına göre en çok "maçın adamı" seçilen oyuncu Rafa Silva (Besiktas, 2 kez). En az üç derbide oynayanlar arasında en istikrarlı performans Rafa Silva'a ait (Beşiktaş): 4 maçta ortalama 7,8 puan.

GalatasarayBesiktasRafa Silva (4)Rafa Silva (4): 7.8 puan, ort. dk7.8Kerem Aktürkoğlu (5)Kerem Aktürkoğlu (5): 7.4 puan, ort. dk7.4Mauro Icardi (6)Mauro Icardi (6): 7.2 puan, ort. dk7.2Gedson Fernandes (6)Gedson Fernandes (6): 7.2 puan, ort. dk7.2Jonas Svensson (3)Jonas Svensson (3): 7.2 puan, ort. dk7.2Omar Colley (4)Omar Colley (4): 7.2 puan, ort. dk7.2Ersin Destanoğlu (4)Ersin Destanoğlu (4): 7.2 puan, ort. dk7.2Gabriel Sara (3)Gabriel Sara (3): 7.2 puan, ort. dk7.2
En istikrarlı oyuncular — en az 3 derbide ortalama puan (parantez: maç sayısı)
💡 Bu ne demek? En az üç derbide oynayan oyuncuların ortalama maç puanı. 6,5 ortalama, 7 ve üstü iyi, 8 ve üstü çok iyi sayılır. Tek maçta parlayan değil, her derbide iyi oynayan isimler burada öne çıkar. Sözlük →

🧑‍🏫 Teknik direktör ve hakem karnesi

Teknik direktörTakımMaçGBM
Okan BurukGalatasaray9513
Sergen YalcinBeşiktaş2011
G. van BronckhorstBesiktas2101
Ş. GüneşBesiktas2101
O. SolskjærBesiktas1100
Fernando SantosBesiktas1001
HakemMaçSarı/maçKırmızıPenaltı
H. Meler35,721
A. Karaoğlan2811
O. Ergun11010
Yasin Kol1610
Y. Kol1620

Teknik direktör karnesi: Okan Buruk (Galatasaray) 9 derbide 5 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet; Sergen Yalcin (Beşiktaş) 2 derbide 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; G. van Bronckhorst (Besiktas) 2 derbide 1 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Ş. Güneş (Besiktas) 2 derbide 1 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; O. Solskjær (Besiktas) 1 derbide 1 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Fernando Santos (Besiktas) 1 derbide 0 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Hakemler: H. Meler 3 maç yönetti, maç başına 5,7 sarı kart, 2 kırmızı, 1 penaltı; A. Karaoğlan 2 maç yönetti, maç başına 8 sarı kart, 1 kırmızı, 1 penaltı; O. Ergun 1 maç yönetti, maç başına 10 sarı kart, 1 kırmızı; Yasin Kol 1 maç yönetti, maç başına 6 sarı kart, 1 kırmızı; Y. Kol 1 maç yönetti, maç başına 6 sarı kart, 2 kırmızı.

🎭 En dramatik derbiler

14Beşiktaş 3-1 Galatasaray
30.04.2023 · 4 gol · öndeki taraf 1 kez değişti · 1 geç gol
analiz →
13Galatasaray 0-5 Beşiktaş
03.08.2024 · 5 gol · 2 geç gol · 1 kırmızı
analiz →
8,5Beşiktaş 2-1 Galatasaray
29.03.2025 · 3 gol · 2 kırmızı
analiz →
7,5Galatasaray 2-1 Beşiktaş
28.10.2024 · 3 gol · 1 geç gol
analiz →
7,5Galatasaray 2-1 Beşiktaş
14.03.2022 · 3 gol · 1 geç gol
analiz →

Dram puanı: gol ×1,5 + öndeki tarafın değişmesi ×3 + 85' sonrası gol ×2 + kırmızı kart ×1,5 + geri dönüş 3 + tek farklı gollü maç 1.

Dram endeksi — gol sayısını, liderlik değişimini, 85. dakika sonrası golleri, kırmızı kartları ve geri dönüşleri puanlayan kendi ölçümüz — son yılların en heyecanlı derbisi olarak 30 Nisan 2023 tarihli Beşiktaş 3-1 Galatasaray maçını işaret ediyor: 4 gol, öndeki taraf 1 kez değişti, 1 gol 85. dakikadan sonra geldi.

📋 İncelenen 20 maç

TarihMaçSkorİYAnaliz
07.03.2026Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig0-10-1📊
04.10.2025Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig1-10-1📊
29.03.2025Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig2-11-1📊
28.10.2024Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-11-0📊
03.08.2024Galatasaray – BeşiktaşSuper Cup0-50-1📊
03.03.2024Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig0-10-1📊
21.10.2023Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-11-0📊
30.04.2023Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig3-11-1📊
05.11.2022Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-11-1📊
14.03.2022Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-12-0📊
25.10.2021Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig2-11-1
08.05.2021Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig3-12-1
17.01.2021Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig2-00-0
15.03.2020Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig0-00-0
27.10.2019Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig1-00-0
05.05.2019Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-01-0
02.12.2018Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig1-01-0
29.04.2018Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig2-01-0
02.12.2017Beşiktaş – GalatasaraySüper Lig3-00-0
27.02.2017Galatasaray – BeşiktaşSüper Lig0-10-0

Bu sayfa her yeni derbiden sonra otomatik yenilenir; sayılar lisanslı veri sağlayıcıdan gelir, yorumlar SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu sayılardan üretilir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

🔥 Rekabetin daha eski maçlarını Galatasaray - Beşiktaş derbi tarihçesi sayfasında bulabilirsiniz. Diğer analizler: SkorMerkez Analiz.
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Yöntem: Son 20 resmî maç (lig ve kupa) lisanslı veri sağlayıcıdan alınır; olay, istatistik, kadro ve oyuncu puanı verileri son 10 maç için mevcuttur. Metin, tablo ve grafikler otomatik üretilir, her yeni derbiden sonra güncellenir. Bahis oranı veya tahmin tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç