📊 SkorMerkez Analiz · Derbi Analizi

Galatasaray - Fenerbahçe Derbisi Sayılarla: Son 20 Maçın Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · Son maç: 26 Ekim 2026 · Güncelleme: 7 Kasım 2026 · Kıtalararası Derbi
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
9Galatasaray galibiyeti
7Beraberlik
4Fenerbahçe galibiyeti
2,05Maç başı gol
%25Ev sahibi galibiyeti
0Geri dönüş
SonuçlarEv sahibi avantajıİlk yarıSkorlar ve serilerSezon sezonOyun ve dakikalarGolcülerHoca & hakemDramatik derbilerMaç listesi

Galatasaray - Fenerbahçe rekabetinin 2 Kasım 2018 ile 26 Ekim 2026 arasında oynanan son 20 resmî maçını sayılarla inceledik. Bu dönemde Galatasaray 9 galibiyet alırken Fenerbahçe 4 kez kazandı; 7 maç berabere bitti. Toplam 41 gol atıldı (Galatasaray 26, Fenerbahçe 15), maç başına ortalama 2,05 gol düştü. Maçların 17 tanesi Süper Lig, 2 tanesi Super Cup, 1 tanesi Türkiye Kupası kapsamında oynandı.

🏆 Sonuç dağılımı

Galatasaray galibiyeti: 9 (%45)Beraberlik: 7 (%35)Fenerbahçe galibiyeti: 4 (%20)20maçGalatasaray galibiyeti9%45Beraberlik7%35Fenerbahçe galibiyeti4%20
Sonuç dağılımı — son 20 derbi
💡 Bu ne demek? Halkanın her dilimi bir sonuç türünün payı. Yeşil ve mavi dilimler birbirine yakınsa rekabet dengeli, biri baskınsa o takım bu dönemde üstün demektir. Sözlük →

🏟️ Ev sahibi avantajı var mı?

20 maçın 5'inde ev sahibi kazandı, 8'inde deplasman takımı galip geldi, 7 maç berabere bitti; yani ev sahibi avantajı neredeyse yok; deplasman takımı sık sık sonuç alıyor. Kendi sahasında Galatasaray 11 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı; Fenerbahçe ise evinde 9 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet yaşadı. Galatasaray kalesini 9 maçta, Fenerbahçe 7 maçta gole kapattı.

GalatasarayFenerbahçeEvinde galibiyetGalatasaray · Evinde galibiyet: 4Fenerbahçe · Evinde galibiyet: 141Evinde beraberlikGalatasaray · Evinde beraberlik: 4Fenerbahçe · Evinde beraberlik: 343Evinde mağlubiyetGalatasaray · Evinde mağlubiyet: 3Fenerbahçe · Evinde mağlubiyet: 535Deplasmanda galibiyetGalatasaray · Deplasmanda galibiyet: 5Fenerbahçe · Deplasmanda galibiyet: 353Gol yemeden bitirdiği maçGalatasaray · Gol yemeden bitirdiği maç: 9Fenerbahçe · Gol yemeden bitirdiği maç: 797
Ev sahibi – deplasman karnesi
💡 Bu ne demek? Her satırda sol çubuk soldaki takımın, sağ çubuk sağdaki takımın sayısı. 'Evinde galibiyet' satırı büyükse takım kendi sahasında güçlü demektir. Neyi göstermez: maçların ne kadar farklı bittiğini. Sözlük →

⏱️ İlk yarı – ikinci yarı

İlk yarı skoru bilinen 19 maçta gollerin 18 tanesi (%45) ilk 45 dakikada, 22 tanesi (%55) ikinci yarıda geldi. Devreye Galatasaray 8, Fenerbahçe 2 kez önde girdi; 9 maçta ilk yarı eşit bitti. Devreye önde giren taraf 10 maçın 8'inde galibiyeti korudu, 0 maçta ise geriden gelinip maç çevrildi — ilk yarıyı önde kapatan taraf hiç kaybetmedi.

Galatasaray devreye önde: 8 (%42)Devre eşit: 9 (%47)Fenerbahçe devreye önde: 2 (%11)0geri dönüşGalatasaray devreye önde8%42Devre eşit9%47Fenerbahçe devreye önde2%11
İlk yarı tablosu — ortadaki sayı: ilk yarıyı önde bitirip kaybedilen maç
💡 Bu ne demek? İlk 45 dakika bitiminde kimin önde olduğunun dağılımı. Ortadaki sayı 'geri dönüş': ilk yarıyı önde kapatıp maçı kaybetme sayısı. Bu sayı yüksekse derbide ilk yarı skoru güvenilir bir işaret değildir. Sözlük →

🔢 Skorlar, seriler ve farklar

En sık görülen sonuç (Galatasaray açısından) 0-0, 4 kez; onu 3-0 (3 kez) izliyor. 6 maç tek golle sonuçlandı, 8 maçta iki takım da gol buldu, 9 maçta üç ve üzeri gol atıldı, 4 maç golsüz bitti. Dönemin en farklı sonucu Galatasaray 3-0 Fenerbahçe (26.04.2026).

Galatasaray son 2 derbiyi üst üste kazandı. Son derbi 26.10.2026 tarihinde Galatasaray lehine 2-1 skorla bitti. Bu 20 maçlık dönemde en uzun yenilmezlik serisi Galatasaray tarafında 6 maç (Fenerbahçe en fazla 3).

Galatasaray ▲Fenerbahçe ▼● kazanan takım02.11.2018 Galatasaray 2-2 Fenerbahçe: 2-202.11.2018 Galatasaray 2-2 Fenerbahçe: 2-22211.201814.04.2019 Fenerbahçe 1-1 Galatasaray: 1-114.04.2019 Fenerbahçe 1-1 Galatasaray: 1-11128.09.2019 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-028.09.2019 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-00009.201923.02.2020 Fenerbahçe 1-3 Galatasaray: 3-123.02.2020 Fenerbahçe 1-3 Galatasaray: 3-13127.09.2020 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-027.09.2020 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-00009.202006.02.2021 Fenerbahçe 0-1 Galatasaray: 1-006.02.2021 Fenerbahçe 0-1 Galatasaray: 1-01021.11.2021 Galatasaray 1-2 Fenerbahçe: 1-221.11.2021 Galatasaray 1-2 Fenerbahçe: 1-21211.202110.04.2022 Fenerbahçe 2-0 Galatasaray: 0-210.04.2022 Fenerbahçe 2-0 Galatasaray: 0-20208.01.2023 Fenerbahçe 0-3 Galatasaray: 3-008.01.2023 Fenerbahçe 0-3 Galatasaray: 3-03001.202304.06.2023 Galatasaray 3-0 Fenerbahçe: 3-004.06.2023 Galatasaray 3-0 Fenerbahçe: 3-03024.12.2023 Fenerbahçe 0-0 Galatasaray: 0-024.12.2023 Fenerbahçe 0-0 Galatasaray: 0-00012.202307.04.2024 Galatasaray 1-0 Fenerbahçe: 1-007.04.2024 Galatasaray 1-0 Fenerbahçe: 1-01019.05.2024 Galatasaray 0-1 Fenerbahçe: 0-119.05.2024 Galatasaray 0-1 Fenerbahçe: 0-10105.202421.09.2024 Fenerbahçe 1-3 Galatasaray: 3-121.09.2024 Fenerbahçe 1-3 Galatasaray: 3-13124.02.2025 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-024.02.2025 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe: 0-00002.202502.04.2025 Fenerbahçe 1-2 Galatasaray: 2-102.04.2025 Fenerbahçe 1-2 Galatasaray: 2-12101.12.2025 Fenerbahçe 1-1 Galatasaray: 1-101.12.2025 Fenerbahçe 1-1 Galatasaray: 1-11112.202510.01.2026 Galatasaray 0-2 Fenerbahçe: 0-210.01.2026 Galatasaray 0-2 Fenerbahçe: 0-20226.04.2026 Galatasaray 3-0 Fenerbahçe: 3-026.04.2026 Galatasaray 3-0 Fenerbahçe: 3-03004.202626.10.2026 Galatasaray 2-1 Fenerbahçe: 2-126.10.2026 Galatasaray 2-1 Fenerbahçe: 2-121
Maç maç goller — en eski solda, koyu renk kazanan
💡 Bu ne demek? Her sütun bir maç: yukarıdaki yeşil kısım soldaki takımın golleri, aşağıdaki mavi kısım rakibin golleri. Koyu renk o maçı kazananı, gri nokta beraberliği gösterir. Böylece hangi dönemde kimin üstün olduğunu tek bakışta görürsünüz. Sözlük →
0-00-0: 4 kez4 kez3-03-0: 3 kez3 kez2-12-1: 2 kez2 kez0-20-2: 2 kez2 kez1-11-1: 2 kez2 kez3-13-1: 2 kez2 kez
En sık skorlar — Galatasaray açısından
💡 Bu ne demek? Bu dönemde en sık tekrarlanan skorlar. Skorlar soldaki takım açısından yazılır (2-1 = soldaki takım 2 attı). Sık görülen skor, derbinin genelde nasıl bir maç olduğunu anlatır: 1-0'lar kapalı, 3-2'ler açık oyun demektir. Sözlük →

📅 Sezon sezon

Sezon sezon bakıldığında en gollü sezon 2018-19 oldu (maç başına 3 gol). Galatasaray için en iyi sezon 2022-23 (2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet), Fenerbahçe için 2021-22 (2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet). Aşağıdaki grafik ve tablo 9 sezonun tamamını gösteriyor.

GalatasarayBeraberlikFenerbahçe2018-192018-19 · Beraberlik: 222019-202019-20 · Galatasaray galibiyeti: 112019-20 · Beraberlik: 112020-212020-21 · Galatasaray galibiyeti: 112020-21 · Beraberlik: 112021-222021-22 · Fenerbahçe galibiyeti: 222022-232022-23 · Galatasaray galibiyeti: 222023-242023-24 · Galatasaray galibiyeti: 112023-24 · Beraberlik: 112023-24 · Fenerbahçe galibiyeti: 112024-252024-25 · Galatasaray galibiyeti: 222024-25 · Beraberlik: 112025-262025-26 · Galatasaray galibiyeti: 112025-26 · Beraberlik: 112025-26 · Fenerbahçe galibiyeti: 112026-272026-27 · Galatasaray galibiyeti: 11
Sezon sezon sonuçlar
💡 Bu ne demek? Her satır bir sezon; yeşil, gri ve mavi parçalar o sezonki galibiyet–beraberlik–galibiyet sayıları. Üstünlüğün yıllar içinde nasıl el değiştirdiğini gösterir. Sözlük →
SezonMaçGalatasaray GBFenerbahçe GGolOrt.
2018-1920203-33
2019-2021103-12
2020-2121101-00,5
2021-2220021-42,5
2022-2322006-03
2023-2431111-10,7
2024-2532105-22,3
2025-2631114-32,3
2026-2711002-13

🎯 Oyun, kartlar ve dakikalar

Detaylı verisi bulunan son 10 derbide maç başına ortalama 7,7 sarı kart gösterildi, toplam 7 kırmızı kart çıktı, 3 penaltı golü kaydedildi, 1 gol kendi kalesine atıldı. Topla oynamada ortalama Galatasaray %61 – Fenerbahçe %39; şut ortalaması 11,8 – 10,4, isabetli şut 3,7 – 3, gol beklentisi (xG) 1,1 – 1,3. Goller en çok 16-30. dakikalar arasında geldi (6 gol); 76. dakikadan sonra atılan 2 gol (%11) son çeyreğin ağırlığını gösteriyor. 75. dakikada önde olan taraf 7 maçın 6'sında kazandı, 1 maçta üstünlüğü beraberliğe çevirdi.

GalatasarayFenerbahçeŞut (ort.)Galatasaray · Şut (ort.): 11,8Fenerbahçe · Şut (ort.): 10,411,810,4İsabetli şut (ort.)Galatasaray · İsabetli şut (ort.): 3,7Fenerbahçe · İsabetli şut (ort.): 33,73Gol beklentisi xG (ort.)Galatasaray · Gol beklentisi xG (ort.): 1,1Fenerbahçe · Gol beklentisi xG (ort.): 1,31,11,3Topla oynama (ort. %)Galatasaray · Topla oynama (ort. %): 61Fenerbahçe · Topla oynama (ort. %): 396139Gol (toplam)Galatasaray · Gol (toplam): 26Fenerbahçe · Gol (toplam): 152615
Oyun göstergeleri — son 10 derbi ortalaması
💡 Bu ne demek? Son maçların ortalamaları karşılaştırılıyor. 'Gol beklentisi (xG)' satırı, pozisyon kalitesine göre normalde kaç gol beklendiğini söyler; gerçek golden yüksekse takım pozisyon üretiyor ama bitiremiyor demektir. Sözlük →
GalatasarayFenerbahçe24Galatasaray · 1-15: 22Fenerbahçe · 1-15: 01-15Galatasaray · 16-30: 44Fenerbahçe · 16-30: 2216-30Galatasaray · 31-45+: 22Fenerbahçe · 31-45+: 1131-45+Galatasaray · 46-60: 11Fenerbahçe · 46-60: 1146-60Galatasaray · 61-75: 11Fenerbahçe · 61-75: 3361-75Galatasaray · 76-90+: 11Fenerbahçe · 76-90+: 1176-90+
Gollerin dakika dağılımı — son 10 derbi
💡 Bu ne demek? Goller 15 dakikalık dilimlere ayrıldı. Hangi dilim yüksekse goller o dakikalarda geliyor. '76-90+' yüksekse derbi son çeyrekte kazanılıyor demektir. Sözlük →
Toplam gol — dakika dilimine göre yoğunluk1-15: 221-1516-30: 6616-3031-45+: 3331-45+46-60: 2246-6061-75: 4461-7576-90+: 2276-90+
Gol ısı şeridi
💡 Bu ne demek? Aynı bilginin renkle gösterimi: koyu yeşil = çok gol, açık yeşil = az gol. Sadece dakika dilimine göre yoğunluk gösterir; sahadaki bölgeyi (ısı haritası) göstermez. Sözlük →
GalatasarayFenerbahçe062,5125Galatasaray · 12.2023: 54%Galatasaray · 04.2024: 100%Galatasaray · 05.2024: 69%Galatasaray · 09.2024: 44%Galatasaray · 02.2025: 60%Galatasaray · 04.2025: 49%Galatasaray · 12.2025: 44%Galatasaray · 01.2026: 64%Galatasaray · 04.2026: 63%Galatasaray · 10.2026: 62%Fenerbahçe · 12.2023: 46%Fenerbahçe · 04.2024: 0%Fenerbahçe · 05.2024: 31%Fenerbahçe · 09.2024: 56%Fenerbahçe · 02.2025: 40%Fenerbahçe · 04.2025: 51%Fenerbahçe · 12.2025: 56%Fenerbahçe · 01.2026: 36%Fenerbahçe · 04.2026: 37%Fenerbahçe · 10.2026: 38%12.202304.202405.202409.202402.202504.202512.202501.202604.202610.2026
Topla oynama (%) — maç maç, en eski solda
💡 Bu ne demek? Topla oynama yüzdesi: topun dakika olarak ne kadarı o takımdaydı. Yüksek olması iyi oynamak demek değildir; savunmada kapanan takım az top tutup kazanabilir. Çizgi her maçı ayrı gösterir. Sözlük →
Sarı kartKırmızı kart611Sarı kart · 24.12: 77Kırmızı kart · 24.12: 024.12Sarı kart · 07.04: 0Kırmızı kart · 07.04: 007.04Sarı kart · 19.05: 1111Kırmızı kart · 19.05: 1119.05Sarı kart · 21.09: 99Kırmızı kart · 21.09: 021.09Sarı kart · 24.02: 77Kırmızı kart · 24.02: 024.02Sarı kart · 02.04: 99Kırmızı kart · 02.04: 3302.04Sarı kart · 01.12: 77Kırmızı kart · 01.12: 001.12Sarı kart · 10.01: 77Kırmızı kart · 10.01: 010.01Sarı kart · 26.04: 1111Kırmızı kart · 26.04: 1126.04Sarı kart · 26.10: 99Kırmızı kart · 26.10: 2226.10
Kartlar — maç maç (🟨 sarı, 🟥 kırmızı)
💡 Bu ne demek? Her maçta çıkan sarı (sarı sütun) ve kırmızı (kırmızı sütun) kart sayısı. Süper Lig'de bir maçta ortalama 4-5 sarı kart normaldir; üstü sert maç demektir. Sözlük →

⚽ Golcüler ve maçın adamları

Son 10 derbinin golcüleri
V. Osimhen Galatasaray5 golI. Kahveci Fenerbahçe1 golB. A. Yilmaz Galatasaray1 golL. Torreira Galatasaray1 golM. Guendouzi Fenerbahçe1 golJ. Oosterwolde Fenerbahçe1 gol
Maçın adamı (en yüksek puan)
Victor Osimhen Galatasaray · 26.10.20268.3Leroy Sane Galatasaray · 26.04.20268.5Mattéo Guendouzi Fenerbahçe · 10.01.20268.9İlkay Gündoğan Galatasaray · 01.12.20257.5Victor Osimhen Galatasaray · 02.04.20258.9Fernando Muslera Galatasaray · 24.02.20257.7

Son 10 maçın en çok gol atan isimleri V. Osimhen (Galatasaray, 5 gol, 3 farklı maçta), I. Kahveci (Fenerbahçe, 1 gol), B. A. Yilmaz (Galatasaray, 1 gol), L. Torreira (Galatasaray, 1 gol). Maç puanlarına göre en çok "maçın adamı" seçilen oyuncu Victor Osimhen (Galatasaray, 2 kez). En az üç derbide oynayanlar arasında en istikrarlı performans Leroy Sane'a ait (Galatasaray): 3 maçta ortalama 7,6 puan.

GalatasarayFenerbahçeLeroy Sane (3)Leroy Sane (3): 7.6 puan, ort. dk7.6Fernando Muslera (4)Fernando Muslera (4): 7.5 puan, ort. dk7.5Edin Džeko (3)Edin Džeko (3): 7.5 puan, ort. dk7.5Mattéo Guendouzi (3)Mattéo Guendouzi (3): 7.4 puan, ort. dk7.4Victor Osimhen (6)Victor Osimhen (6): 7.3 puan, ort. dk7.3Mario Lemina (6)Mario Lemina (6): 7.3 puan, ort. dk7.3Sebastian Szymański (…Sebastian Szymański (5): 7.2 puan, ort. dk7.2Yunus Akgün (5)Yunus Akgün (5): 7.2 puan, ort. dk7.2
En istikrarlı oyuncular — en az 3 derbide ortalama puan (parantez: maç sayısı)
💡 Bu ne demek? En az üç derbide oynayan oyuncuların ortalama maç puanı. 6,5 ortalama, 7 ve üstü iyi, 8 ve üstü çok iyi sayılır. Tek maçta parlayan değil, her derbide iyi oynayan isimler burada öne çıkar. Sözlük →

🧑‍🏫 Teknik direktör ve hakem karnesi

Teknik direktörTakımMaçGBM
Okan BurukGalatasaray10532
Domenico TedescoFenerbahçe3111
José MourinhoFenerbahce3012
İ. KartalFenerbahce3111
Ismail KartalFenerbahçe1001
HakemMaçSarı/maçKırmızıPenaltı
A. Kardeşler2910
Atilla Karaoglan1920
Y. Kol11111
Halil Umut Meler1700
Yasin Kol1700

Teknik direktör karnesi: Okan Buruk (Galatasaray) 10 derbide 5 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Domenico Tedesco (Fenerbahçe) 3 derbide 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; José Mourinho (Fenerbahce) 3 derbide 0 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; İ. Kartal (Fenerbahce) 3 derbide 1 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Ismail Kartal (Fenerbahçe) 1 derbide 0 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Hakemler: A. Kardeşler 2 maç yönetti, maç başına 9 sarı kart, 1 kırmızı; Atilla Karaoglan 1 maç yönetti, maç başına 9 sarı kart, 2 kırmızı; Y. Kol 1 maç yönetti, maç başına 11 sarı kart, 1 kırmızı, 1 penaltı; Halil Umut Meler 1 maç yönetti, maç başına 7 sarı kart; Yasin Kol 1 maç yönetti, maç başına 7 sarı kart.

🎭 En dramatik derbiler

13Fenerbahçe 1-3 Galatasaray
21.09.2024 · 4 gol · öndeki taraf 1 kez değişti
analiz →
10Fenerbahçe 1-2 Galatasaray
02.04.2025 · 3 gol · 3 kırmızı
analiz →
8,5Galatasaray 2-1 Fenerbahçe
26.10.2026 · 3 gol · 2 kırmızı
analiz →
6Galatasaray 3-0 Fenerbahçe
26.04.2026 · 3 gol · 1 kırmızı
analiz →
5Fenerbahçe 1-1 Galatasaray
01.12.2025 · 2 gol · 1 geç gol
analiz →

Dram puanı: gol ×1,5 + öndeki tarafın değişmesi ×3 + 85' sonrası gol ×2 + kırmızı kart ×1,5 + geri dönüş 3 + tek farklı gollü maç 1.

Dram endeksi — gol sayısını, liderlik değişimini, 85. dakika sonrası golleri, kırmızı kartları ve geri dönüşleri puanlayan kendi ölçümüz — son yılların en heyecanlı derbisi olarak 21 Eylül 2024 tarihli Fenerbahçe 1-3 Galatasaray maçını işaret ediyor: 4 gol, öndeki taraf 1 kez değişti.

📋 İncelenen 20 maç

TarihMaçSkorİYAnaliz
26.10.2026Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig2-12-0📊
26.04.2026Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig3-01-0📊
10.01.2026Galatasaray – FenerbahçeSuper Cup0-20-1📊
01.12.2025Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig1-10-1📊
02.04.2025Fenerbahçe – GalatasarayTürkiye Kupası1-21-2📊
24.02.2025Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig0-00-0📊
21.09.2024Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig1-30-2📊
19.05.2024Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig0-10-0📊
07.04.2024Galatasaray – FenerbahçeSuper Cup1-0-📊
24.12.2023Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig0-00-0📊
04.06.2023Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig3-01-0
08.01.2023Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig0-30-1
10.04.2022Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig2-01-0
21.11.2021Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig1-21-1
06.02.2021Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig0-10-0
27.09.2020Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig0-00-0
23.02.2020Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig1-31-1
28.09.2019Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig0-00-0
14.04.2019Fenerbahçe – GalatasaraySüper Lig1-10-0
02.11.2018Galatasaray – FenerbahçeSüper Lig2-21-0

Bu sayfa her yeni derbiden sonra otomatik yenilenir; sayılar lisanslı veri sağlayıcıdan gelir, yorumlar SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu sayılardan üretilir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

🔥 Rekabetin daha eski maçlarını Galatasaray - Fenerbahçe derbi tarihçesi sayfasında bulabilirsiniz. Diğer analizler: SkorMerkez Analiz.
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Yöntem: Son 20 resmî maç (lig ve kupa) lisanslı veri sağlayıcıdan alınır; olay, istatistik, kadro ve oyuncu puanı verileri son 10 maç için mevcuttur. Metin, tablo ve grafikler otomatik üretilir, her yeni derbiden sonra güncellenir. Bahis oranı veya tahmin tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç