📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Heart Of Midlothian 1-1 FC Nordsjaelland: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 15 Ekim 2026 · UEFA Europa Conference League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
1-1Maç sonucu
1-0İlk yarı
%44 – %56Topla oynama
1,8 – 0,6Gol beklentisi (xG)
7 – 3İsabetli şut
6🟨 0🟥Kartlar

15 Ekim 2026 tarihinde Tynecastle Park'de oynanan UEFA Europa Conference League League Stage - 1 maçında Heart Of Midlothian ile FC Nordsjaelland karşı karşıya geldi; taraflar 1-1 berabere kaldı. İlk yarı 1-0 tamamlandı; maçı Damian Kos yönetti. Heart Of Midlothian 4-2-3-1 (Wouter Vrancken), FC Nordsjaelland 3-4-3 (Jens Olsen) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Heart Of MidlothianFC Nordsjaelland010'15'30'45'60'75'90'devre33' O. McEntee (Heart Of Midlothian)86' N. Rojkjaer (FC Nordsjaelland)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

86. dakikada N. Rojkjaer skoru 1-1'e getirdi ve bu son eşitlik maçın kaderini belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Heart Of Midlothian %44, FC Nordsjaelland %56 paya sahipti; şutlarda tablo 20-11, isabetli şutlarda 7-3, ceza sahası içinden 12-6 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 1,8 – 0,6: pozisyon kalitesine göre Heart Of Midlothian daha net fırsatlar üretti, beraberlik ise iki tarafı da tam memnun etmemiş olmalı. Gol sayısı beklentiyle uyumluydu. Korner 6-7, faul 14-14; kaleci kurtarışları 2-6, ofsayt 1-0. Heart Of Midlothian 376 pas denedi (%76 isabet), FC Nordsjaelland 496 pas (%82 isabet); FC Nordsjaelland oyunu daha çok elinde tuttu.

Heart Of MidlothianFC NordsjaellandTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışHeart Of Midlothian · Topla oynama: 44Heart Of Midlothian · Şut: 20Heart Of Midlothian · İsabetli şut: 7Heart Of Midlothian · Korner: 6Heart Of Midlothian · Pas isabeti: 76Heart Of Midlothian · Kurtarış: 2FC Nordsjaelland · Topla oynama: 56FC Nordsjaelland · Şut: 11FC Nordsjaelland · İsabetli şut: 3FC Nordsjaelland · Korner: 7FC Nordsjaelland · Pas isabeti: 82FC Nordsjaelland · Kurtarış: 6
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Heart Of MidlothianFC NordsjaellandTopla oynama %Heart Of Midlothian · Topla oynama %: 44FC Nordsjaelland · Topla oynama %: 564456ŞutHeart Of Midlothian · Şut: 20FC Nordsjaelland · Şut: 112011İsabetli şutHeart Of Midlothian · İsabetli şut: 7FC Nordsjaelland · İsabetli şut: 373Ceza sahası içi şutHeart Of Midlothian · Ceza sahası içi şut: 12FC Nordsjaelland · Ceza sahası içi şut: 6126Gol beklentisi (xG)Heart Of Midlothian · Gol beklentisi (xG): 1,8FC Nordsjaelland · Gol beklentisi (xG): 0,61,80,6KornerHeart Of Midlothian · Korner: 6FC Nordsjaelland · Korner: 767PasHeart Of Midlothian · Pas: 376FC Nordsjaelland · Pas: 496376496Pas isabeti %Heart Of Midlothian · Pas isabeti %: 76FC Nordsjaelland · Pas isabeti %: 827682Kaleci kurtarışıHeart Of Midlothian · Kaleci kurtarışı: 2FC Nordsjaelland · Kaleci kurtarışı: 626FaulHeart Of Midlothian · Faul: 14FC Nordsjaelland · Faul: 141414OfsaytHeart Of Midlothian · Ofsayt: 1FC Nordsjaelland · Ofsayt: 010
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 6 sarı kart çıktı. Bu, ortalamanın üzerinde sert bir maç anlamına geliyor. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Heart Of Midlothian 5, FC Nordsjaelland 4); ilk hamle 64. dakikada FC Nordsjaelland tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.6 ile Andreas Hansen (FC Nordsjaelland). En az 45 dakika oynayanların ortalaması Heart Of Midlothian için 7,2, FC Nordsjaelland için 7,1 — takım performansları birbirine yakındı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 6.2 ile Runar Robinsonn Norheim'a (FC Nordsjaelland) verildi.

Heart Of MidlothianFC NordsjaellandAndreas HansenAndreas Hansen: 8.6 puan, 90 dk8.6Jamie McCartJamie McCart: 8.3 puan, 90 dk8.3Oisin McEnteeOisin McEntee: 8.3 puan, 87 dk8.3Justin JanssenJustin Janssen: 7.9 puan, 90 dk7.9Ibrahim AdelIbrahim Adel: 7.7 puan, 90 dk7.7Nicklas RøjkjærNicklas Røjkjær: 7.6 puan, 26 dk7.6Christian BorchgrevinkChristian Borchgrevink: 7.5 puan, 90 dk7.5Harry MilneHarry Milne: 7.5 puan, 87 dk7.5Prince Amoako JuniorPrince Amoako Junior: 7.5 puan, 90 dk7.5Laurent MendyLaurent Mendy: 7.3 puan, 90 dk7.3Josh McPakeJosh McPake: 7.3 puan, 87 dk7.3Malachi Fagan-WalcottMalachi Fagan-Walcott: 7.2 puan, 90 dk7.2
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Heart Of Midlothian
Jamie McCart 🅰️90'8.3Oisin McEntee ⚽87'8.3Christian Borchgrevink90'7.5Harry Milne87'7.5Laurent Mendy90'7.3
FC Nordsjaelland
Andreas Hansen90'8.6Justin Janssen90'7.9Ibrahim Adel90'7.7Nicklas Røjkjær ⚽26'7.6Prince Amoako Junior90'7.5

Puan tablosu: Maçın ardından Heart Of Midlothian 19. sırada 1 puanla, FC Nordsjaelland 17. sırada 1 puanla yer alıyor (UEFA Europa Conference League puan durumu).

📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Heart Of Midlothian · FC Nordsjaelland · 15.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç