📊 SkorMerkez Analiz · Maç Analizi

Inter Club d'Escaldes 1-3 Universitatea Craiova: Sayılarla Maç Analizi

SkorMerkez Analiz Masası · 22 Ekim 2026 · UEFA Europa Conference League
ℹ️ Bu analiz maç verilerinden otomatik üretilmiş, SkorMerkez editörünün sorumluluğundadır. Reklam ve bahis ortaklığı yoktur. Yöntem · Sözlük
1-3Maç sonucu
0-2İlk yarı
%64 – %36Topla oynama
0,5 – 2Gol beklentisi (xG)
5 – 7İsabetli şut
2🟨 0🟥Kartlar

22 Ekim 2026 tarihinde DEVK-Arena'de oynanan UEFA Europa Conference League League Stage - 2 maçında Inter Club d'Escaldes ile Universitatea Craiova karşı karşıya geldi; maç 1-3 bitti ve Universitatea Craiova kazandı. İlk yarı 0-2 tamamlandı; maçı Christos Vergetis yönetti. Inter Club d'Escaldes 4-1-4-1 (Felip Ortiz), Universitatea Craiova 3-4-3 (Filipe Coelho) dizilişiyle sahaya çıktı. Aşağıda maçın dönüm noktası, sayısal karşılaştırması, skor grafiği ve oyuncu notları yer alıyor.

⚽ Gol hikâyesi

Inter Club d'EscaldesUniversitatea Craiova01230'15'30'45'60'75'90'devre77' B. Arellano (Inter Club d'Escaldes)3' A. Al Hamlawi (Universitatea Craiova)5' S. Baiaram (Universitatea Craiova)86' S. Elisor (Universitatea Craiova)
Skor grafiği — her basamak bir gol; kırmızı kare kırmızı kart
💡 Bu ne demek? Yatay eksen dakika, dikey eksen gol sayısı. Her basamak bir gol; hangi çizgi üstteyse o takım öndedir. Çizgilerin kesiştiği yerler skorun eşitlendiği anlardır. Kırmızı kare: kırmızı kart. Sözlük →

🔑 Dönüm noktası

3. dakikada A. Al Hamlawi skoru 0-1 yaptı; bu golden sonra Universitatea Craiova üstünlüğü bir daha kaybetmedi. Erken gelen bu gol, maçın geri kalanının senaryosunu belirledi.

📊 Sayılarla maç

Topla oynamada Inter Club d'Escaldes %64, Universitatea Craiova %36 paya sahipti; şutlarda tablo 7-16, isabetli şutlarda 5-7, ceza sahası içinden 4-12 şeklindeydi. Gol beklentisi (xG) verisi 0,5 – 2: pozisyon kalitesine göre Universitatea Craiova daha net fırsatlar üretti ve sonuç bunu doğruladı. Atılan gol sayısı beklenenin belirgin üstünde: bitiricilik ve kaleci hataları belirleyici oldu. Korner 3-6, faul 20-9; kaleci kurtarışları 4-4, ofsayt 4-2. Inter Club d'Escaldes 584 pas denedi (%88 isabet), Universitatea Craiova 309 pas (%78 isabet); Inter Club d'Escaldes oyunu daha çok elinde tuttu ama topa daha çok sahip olan taraf maçı kazanamadı.

Inter Club d'EscaldesUniversitatea CraiovaTopla oynamaŞutİsabetli şutKornerPas isabetiKurtarışInter Club d'Escaldes · Topla oynama: 64Inter Club d'Escaldes · Şut: 7Inter Club d'Escaldes · İsabetli şut: 5Inter Club d'Escaldes · Korner: 3Inter Club d'Escaldes · Pas isabeti: 88Inter Club d'Escaldes · Kurtarış: 4Universitatea Craiova · Topla oynama: 36Universitatea Craiova · Şut: 16Universitatea Craiova · İsabetli şut: 7Universitatea Craiova · Korner: 6Universitatea Craiova · Pas isabeti: 78Universitatea Craiova · Kurtarış: 4
📊 Maç İstatistiği — altı istatistik tek grafikte; geniş alan = o alanda üstünlük
💡 Bu ne demek? Altı istatistik tek şekilde. Hangi takımın alanı büyükse o takım o alanlarda üstündü. Her köşe iki takımın toplamına göre ölçeklendiği için farklı istatistikler yan yana okunabilir. Neyi göstermez: gol ve sonucu; sadece oyunun nasıl aktığını. Sözlük →
Inter Club d'EscaldesUniversitatea CraiovaTopla oynama %Inter Club d'Escaldes · Topla oynama %: 64Universitatea Craiova · Topla oynama %: 366436ŞutInter Club d'Escaldes · Şut: 7Universitatea Craiova · Şut: 16716İsabetli şutInter Club d'Escaldes · İsabetli şut: 5Universitatea Craiova · İsabetli şut: 757Ceza sahası içi şutInter Club d'Escaldes · Ceza sahası içi şut: 4Universitatea Craiova · Ceza sahası içi şut: 12412Gol beklentisi (xG)Inter Club d'Escaldes · Gol beklentisi (xG): 0,5Universitatea Craiova · Gol beklentisi (xG): 20,52KornerInter Club d'Escaldes · Korner: 3Universitatea Craiova · Korner: 636PasInter Club d'Escaldes · Pas: 584Universitatea Craiova · Pas: 309584309Pas isabeti %Inter Club d'Escaldes · Pas isabeti %: 88Universitatea Craiova · Pas isabeti %: 788878Kaleci kurtarışıInter Club d'Escaldes · Kaleci kurtarışı: 4Universitatea Craiova · Kaleci kurtarışı: 444FaulInter Club d'Escaldes · Faul: 20Universitatea Craiova · Faul: 9209OfsaytInter Club d'Escaldes · Ofsayt: 4Universitatea Craiova · Ofsayt: 242
İstatistik karşılaştırması — çubuk uzunluğu üstünlüğü gösterir
💡 Bu ne demek? Sol çubuklar ev sahibi, sağ çubuklar deplasman. 'Gol beklentisi (xG)' pozisyon kalitesi, 'isabetli şut' kaleyi bulan şut, 'topla oynama' topun kimde kaldığı demektir. Sayıların hepsi lisanslı veri sağlayıcının maç içi kayıtlarından gelir. Sözlük →

Disiplin ve hamleler: Maçta 2 sarı kart çıktı. Oldukça temiz bir mücadeleydi. Toplam 9 oyuncu değişikliği yapıldı (Inter Club d'Escaldes 5, Universitatea Craiova 4); ilk hamle 56. dakikada Inter Club d'Escaldes tarafından geldi.

📝 Oyuncu notları

Maçın en yüksek puanlı oyuncusu 8.0 ile Ștefan Baiaram (Universitatea Craiova), 1 gol. En az 45 dakika oynayanların ortalaması Inter Club d'Escaldes için 6,5, Universitatea Craiova için 7,2 — Universitatea Craiova kadro olarak daha iyi bir maç çıkardı. Sahada en az 60 dakika kalanlar arasında en düşük not 5.9 ile Maurizio Pochettino'a (Inter Club d'Escaldes) verildi.

Inter Club d'EscaldesUniversitatea CraiovaȘtefan BaiaramȘtefan Baiaram: 8.0 puan, 72 dk8.0Vladimir ScreciuVladimir Screciu: 7.9 puan, 90 dk7.9Simon ElisorSimon Elisor: 7.7 puan, 29 dk7.7Carlos MoraCarlos Mora: 7.5 puan, 90 dk7.5Nicușor BancuNicușor Bancu: 7.5 puan, 90 dk7.5Alexandru CicâldăuAlexandru Cicâldău: 7.5 puan, 89 dk7.5Javier DíazJavier Díaz: 7.3 puan, 90 dk7.3Borja ArellanoBorja Arellano: 7.3 puan, 34 dk7.3Assad Al-HamlawiAssad Al-Hamlawi: 7.3 puan, 61 dk7.3Anwar HernandezAnwar Hernandez: 7.2 puan, 90 dk7.2Pablo MolinaPablo Molina: 7.0 puan, 90 dk7.0João LameiraJoão Lameira: 7.0 puan, 72 dk7.0
Oyuncu puanları — en az 20 dakika oynayan ilk 12
💡 Bu ne demek? Sağlayıcının 1-10 arası maç puanı: şut, pas, ikili mücadele, hata gibi yüzlerce olayın ağırlıklı toplamı. 6,5 ortalama; 8 ve üstü maçın en iyileri. Çubuğun rengi oyuncunun takımını gösterir. Sözlük →
Inter Club d'Escaldes
Javier Díaz90'7.3Borja Arellano ⚽34'7.3Anwar Hernandez90'7.2Pablo Molina 🅰️90'7.0Juan Camara34'6.7
Universitatea Craiova
Ștefan Baiaram ⚽72'8.0Vladimir Screciu90'7.9Simon Elisor ⚽29'7.7Carlos Mora 🅰️90'7.5Nicușor Bancu 🅰️90'7.5

Puan tablosu: Maçın ardından Inter Club d'Escaldes 35. sırada 0 puanla, Universitatea Craiova 8. sırada 7 puanla yer alıyor (UEFA Europa Conference League puan durumu).

📌 Maç sayfası (kadrolar, olaylar) · Inter Club d'Escaldes · Universitatea Craiova · 22.10.2026 günün maçları · Tüm analizler
📱 WhatsApp✈️ Telegram🐦 X

Veriler lisanslı sağlayıcıdan; metin ve grafikler SkorMerkez Analiz Masası tarafından bu verilerden otomatik üretilir. Oyuncu puanları sağlayıcının maç içi değerlendirmesidir. Bahis oranı veya tavsiyesi içermez.

📱SkorMerkez uygulamasını indirReklamsız, bahissiz canlı skor · gol ve maç başı bildirimi · AndroidGoogle Play ▶⚽ Tüm canlı skorlar için SkorMerkez'i aç